+370 687 96150 info@ekotech.lt
Select Page
Rankinė daržovių sėklų sėjamoji

Rankinė daržovių sėklų sėjamoji

Bassi rankinė sėjamoji yra aukšto tikslumo sėjamoji, kurioje sėklų paskirstymas atliekamas duobutėmis aliuminio diske, o tai Jums leis atlikti precizinį (tikslų) sėjimą su šia sėjamąja. Su šia rankine sėjamąja galite sėti visus grūdinius, ankštinius augalus, daržoves, vaistines ir aromatines žoleles, paprastas ir granuliuotas sėklas.

Galinis ratas su perdavimo žvaigždute per grandinę suteikia sukimąsi sėklų barstymo diskui. Sėjamoji gaminama su grandinės įtempimu, tokiu būdu Jūs galite pakeisti reikiama žvaigždute, pakeičiant sėjos atstumą eilutėje neliečiant sėklų išbėrimo mechanizmo.

Sėjamosios metalinės rankenos yra nepriklausomos nuo mašinos: tai leidžia Jums pakelti arba nuleisti jas pagal savo aukštį sėjant, nepakeičiant sėjos gylio tikslumo. Gylis yra reguliuojamas su priekiniu ratu pasukant reguliavimo rankenėlę.

Taip pat yra ant priekinio rato reguliuojama spaudimo spyruoklė, kuri leidžia suspausti dirvą pagal sėklų sėjimo reikalavimus.

Galinis ratas pagamintas iš didelio atsparumo PVC medžiagos prie kurio sunkiai prilips žemė. Rate montuojami vandeniui atsparūs rutuliniais guoliais, garantuojantys didelį ilgaamžiškumą.

Bassi rankinė sėjamoji taip pat turi labai naudingą vagos žymeklį, kuris pažymi sekančią vagutę.

Bassi gamina sėjamą iš kokybiškų medžiagų (aliuminio, plieno ir didelio atsparumo plastiko) siekiant užtikrinti ilgaamžiškumą ir pastovią kokybę sėjos laiku.

Taip pat galite užsisakyti sėjamąją su dviem vagutėmis 7 cm pločio, ypač naudingą sėjant (morkas, salotas, ridikėlius, svogūnus ir kitas daržoves).

  • Papildomas sėjimo diskas.
  • Ankštinių augalų sėjimo komplektas.
  • Krumpliaratis.
  • Išmetėjas.

Rankinės daržovių sėklų sėjamosios specifikacija

  • Ilgis: 150 cm
  • Plotis: 58 cm
  • Svoris: 12 kg

Rankinės daržovių, prieskoninių ir vaistinių žolelių sėjamosios katalogas:

Klauskite mus apie rankinę daržovių sėklų sėjamąją

9 + 7 =

Precizinė daržovių sėklų sėjamoji SM

Precizinė daržovių sėjamoji SM

Precizinė daržovių sėklų sėjamoji SM

Kreiktuvas AG150, AG175, AG200

Kreiktuvai AG 150, 175, 200

Pasirinkite Jūsų poreikius atitinkančio dydžio kreiktuvą. Jūs galėsite kabinti ant traktoriaus ar krautuvo. Skaityti daugiau...

Šiaudų smulkintuvas TPF15 smulkinimui-malimui mažųjų ryšulių

Šiaudų smulkintuvas malūnas TPF

Su šiaudų smulkintuvu malūnu TPF15 galėsite malti šiaudus iki norimo ilgio. Su juo galite smulkinti mažus stačiakampius ryšulius ar palaidus šiaudus. Jeigu reikia susmulkinti polistireninį putplastį, tuomet tai geriausias malūnas Jums. Skaityti daugiau...

Profesionalus šakų smulkintuvas kapoklė Cippo 15 parkų priežiūrai

Profesionalus šakų smulkintuvas CIPPO 15

Susmulkinsite šakas parke, miške, pakelėje ar pas klientą. Šakų smulkintuvas CIPPO 15, tai profesionalus smulkintuvas galintis smulkinti žalias ar sausas šakas iki 150 mm diametro. Galėsite ištisas dienas dirbti be pertraukos. Skaityti daugiau...

Gerve VF105-RED IRON

Tempimo gervės

Be vargo, lengvai trauksite mišką, žvėris po medžioklės, trosus ar kabelius statybose. Galėsi užsikelti krovinius iki 200 kg pagal poreikius.

0507 08

EKOTECHNOLOGIJOS

Iškilus klausimams, nedvejodami kreipkitės. Mes pabandysime atsakyti į Jūsų klausimus, jeigu nežinosime atsakymo, užklausime gamintojų.

Prenumeruokite mūsų Naujienlaiškius

Prenumeruokite UAB Ekotechnologijos Naujienlaiškius ir sužinokite pirmieji apie naujus produktus ir specialius pasiūlymus.

Prenumeruokite mūsų Naujienlaiškius

Jūs sėkmingai užsiprenumeravote Ekotechnologijų Naujienlaiškius!