+370 687 96150 info@ekotech.lt
Select Page
Daržovių sėklų sėjamoji SPX 86

Precizinė daržovių sėjamoji SPX 2015

Daržovių sėjamosios SPX 2015 sėjimo elementai yra pritvirtinti prie skersinio rėmo varžtu. Tai Jums leidžia labai greitai pakeisti atstumą tarp sėjimo elementų (tarp vagų) sėjimo metu.

Kiekvienas sėjos elementas yra gaminamas su lygiagretainio sistema, todėl kiekvienos vagutės sėjimo elementas yra nepriklausomas nuo vienas kito. Tai leidžia prisitaikyti kiekvienam elementui prie dirvos paviršiaus ir užtikrinti pastovų sėjimo gylį.

Sėklos gylis nustatomas su svirtine sijos sistemą, kuri jungia priekinį ratą prie galinio rato; tarp jų trumpas atstumas užtikrina vientisumą net dirvožemyje, kuris nėra puikiai paruoštas ir sėjant mažas sėklas.

Spyruoklė veikianti lygiagretainį garantuoja kiekvieno elemento spaudimą į dirvos paviršių ir yra reguliuojama; tai Jums leis reguliuoti kiekvieno sėjimo elemento svorį (pavyzdžiui, jei dirvožemis yra drėgnas reikės mažiau spaudimo, jei dirvožemis yra netolygus (blogai išdirbtas) reikės didesnio spaudimo).

Daržovių sėjamoji SPX 2015 yra gaminama su sėklų išbėrimo aliuminiu disku su duobutėmis, kurie yra paruošti tiksliam kiekvieno kliento naudojimo poreikiui. Su šia sėjamąja galite sėti visus grūdinius, ankštinius augalus, daržoves, vaistines ir aromatines žoleles, paprastas ir granuliuotas sėklas.

Sėjamosios SPX 2015 modelis turi tas pačias savybes kaip SP 2012 modelis, tačiau jis turi galimybę sėti sėklas kas 15 cm tarpais. Todėl tai yra pilniausia ir daugiausiai profesionali versija.

Daržovių sėjamoji SPX 2015 sėjamoji labiausiai tinkanti sėti svogūnus.

  • Papildomas sėjimo elementas.
  • Papildomas sėjimo diskas.
  • Ankštinių augalų sėjimo komplektas.

Daržovių sėjamosios SPX 2015 specifikacija:

  • Rėmas ir ratų tarpvėžės plotis: pasirinktinai.
  • Mažiausias atstumas tarp vagų: 17 cm.
  • Svoris 1 vieneto: 16 kg.
  • Ilgis: 110 cm.

Precizinės daržovių ir kitų sėklų sėjamosios SPX 2015 katalogas:

 

Klauskite mus apie tikslaus sėjimo daržovių sėklų sėjamąją SPX 2015

8 + 10 =

Automatinė stačiakampių ryšulių surinkimo priekaba SuperChaser

Ryšulių automatinio surinkimo priekaba SuperChaser

Didžiųjų stačiakampių ryšulių automatinio surinkimo priekaba SuperChaser surenka ryšulius, pasikrauna, transportuoja į sandėlį ir pastato sandėlyje neįtikėtinai greitai. Visa tai dėl paprastos, bet genialios konstrukcijos. Skaityti daugiau...

Tomahawk 8550 šiaudų dvigubo smulkinimo smulkintuvas malūnas kreiktuvas

Tomahawk 8550 dvigubo smulkinimo

Tai didžiausia dvigubo smulkinimo mašina, kuri sutaupys Jums darbą, šiaudus ir padidins pieno kiekį. Skaityti daugiau...

Rotorinis kultivatorius - tarpueilių freza FP

Tarpvagių frezos

Rotorinis kultivatorius - tarpueilių freza FP palengvins tarpuvagių purenimą ir piktžolių naikinimą. Skaityti daugiau...

Pelų skleistuvas javų kombainams

Pelų skleistuvas javų kombainams

Pelų skleistuvas javų kombainams būtinas Jūsų kombainui. Gausite geresnį derlių sekančiais metais. Skaityti daugiau...

Gerve VF105-RED IRON

Tempimo gervės

Be vargo, lengvai trauksite mišką, žvėris po medžioklės, trosus ar kabelius statybose. Galėsi užsikelti krovinius iki 200 kg pagal poreikius.

0507 08

EKOTECHNOLOGIJOS

Iškilus klausimams, nedvejodami kreipkitės. Mes pabandysime atsakyti į Jūsų klausimus, jeigu nežinosime atsakymo, užklausime gamintojų.

Prenumeruokite mūsų Naujienlaiškius

Prenumeruokite UAB Ekotechnologijos Naujienlaiškius ir sužinokite pirmieji apie naujus produktus ir specialius pasiūlymus.

Prenumeruokite mūsų Naujienlaiškius

Jūs sėkmingai užsiprenumeravote Ekotechnologijų Naujienlaiškius!