+370 687 96150 info@ekotech.lt
Select Page

Robocrop InRow tarp augalų ravėtuvas

Ravint Robocrop InRow tarp augalų ravėtuvu beveik nereikės ravėti rankomis. Klauskite daugiau apie ravėtuvą.

Robocrop InRow ravėtuvas ravi tarp augalų

Tarp augalų ir tarpvagių ravėtuvas (kauptuvas) robotas Robocrop InRow

Garford Robocrop InRow ravėtuvai kauptuvai naudoja išbandytas ir patikrintas Robocrop vaizdo analizės sistemas, siekiant surasti ir atpažinti Jūsų atskirus augalus, mechaniniam piktžolių pašalinimui iš tarpueilių ir svarbiausia tarp pasodintų augalų vagose.

Su Robocrop InRow sukurtu ravėtuvu Jūs galėsite ravėti sodinamų augalų pasėlius, tokius kaip salotos, kopūstai, salierai ir t.t. Tačiau Robocrop InRow ravėtuvais Jūs galėsite naudoti ir daugelio sėjamųjų augalų pasėliuose, kurie pasėti pastoviais tarpais tarp augalų ir vienodais tarpueiliais. Kiekvieno augalo lapai turi būti aiškiai atskiriami nuo kito augalo.

Užsakydami Robocrop InRow, Jūs galite pasirinkti ravėjimo sistemas iki 18 eilučių ir 6 m darbinio pločio. Kiekvienu atveju kiekvienam klientui individualiai yra parenkama ravėtuvo komplektacija pagal auginamas kultūras ir turimą traktorių.

Robocrop – tai originali ir viena iš geriausių visų žinomų vaizdo sistemų, suteikianti puikų sekimą kelių eilių (vagų) augalų dideliame plote. Dėka naudojamo grotelinio metodo, Robocrop tiksliai išlaikomas sekimas net siauromis eilėmis grūdinių kultūrų ir kai pasodinta keliomis eilutėmis (pavyzdžiui, morkos).

Vaizdai analizuojami 30 kadrų per sekundę greičiu, kultivatoriaus kryptis yra valdoma skersinio poslinkio hidrauline pavara. Ravėjimo tikslumas su kamera įprastai yra 15 mm, panaudojant papildomus darbinius ravėjimo diskus galima pasiekti tikslumą mažesnį nei 10 mm.

Jūs galėsite ravėti iki 12 km/h greičiu, žinoma galima ravėti ir didesniu greičiui. Garford kultivatorių nagai buvo specialiai pritaikyti dirbti tokiais dideliais greičiais. Specialūs hidrauliniai cilindrai puikiai užtikrina dirvožemio ravėjimo komponentų darbą ir pagerina jų įsiskverbimą į dirvožemį, net ir sunkiomis sąlygomis. Pjovimo peiliai garantuoja, kad nebus „praslydimo“ greta piktžolių, taip pat puikiai pašalina lapus, neleidžiant susidaryti augalų rovimo sąlygoms. Vadinasi nebus neravėtų plotų ar sustumtų piktžolių vagose. Jums leis gauti didesnį derlių ir nereikalaus rankinio darbo, kai trūksta darbuotojų.

Apžvalga: Robocrop InRow (viduje vagos) sistema paremta ta pačia technologija, kaip sėkmingai ir puikiai pasiteisinusios Robocrop Inter-row (tarp vagų) tikslaus valdymo sistema. Robocrop InRow naudoja skaitmeninę vaizdo kamerą fiksuoti augalų vaizdus priekyje agregato. Šie vaizdai analizuojami suradimui ir išskyrimui atskirų Jūsų augalų pozicijų kai jie patenka į nufilmuotą vaizdą. Tuomet ši informacija yra naudojama kultivatoriaus šoniniam perstūmimui (vairavimui) ir individualiam sinchronizuotam InRow purentuvų diskų valdymui. Robocrop kompiuteris nuolat koreguoja diskų sukimosi greitį, keičiantis augalų tarpams.

InRow rotoriai išpurena tarp augalų ir įprastinis noraginis ravėtuvas užbaigia ravėti tarpvagius.

Robocrop InRow ravėtuvas robotas gali dirbti, net jei kai kurie augalai suauga vienas su kitu, tačiau dėl geresnio ir patikimesnio darbo, geras augalų atskyrimas yra svarbus.

Robocrop InRow ravėtuvą (kauptuvą) robotą galima perjungti iš karto iš žalios į raudonos spalvos režimą.

Kiekviena kamera mato dviejų kvadratinių metrų apsodinto ploto vaizdą. Kai reikia matyti platesnį darbinį plotį, turite sumontuoti papildomas kameras. Šiuo metu realiai galima dirbti 6 kv. m. plote.

Kad tinkamai būtų atliktas darbas, auginamos kultūros turi vyrauti vaizde. Auginamos kultūros daigai turi turėti daugiau žalumyninės dalies nei piktžolės ir augalų lapijos spalva turi būti arčiau žalios spalvos spektro (540 nm) arba raudonos spalvos spektro (620 nm), kai dirbama raudonos spalvos režime.

Inter-row ir InRow padargai: vagos sekimas išlaikomas 10 mm tikslumu, nuo vidutinės augalų lapijos padėties, vairuojamais atraminiais su diskais ratais. Darbinis gylis InRow purentuvo ravėtuvo ravėjimo diskų yra valdomas lygiagretainio sistemos su atraminiu ratuku.

Mechaninė konstrukcija: ravėtuvo kauptuvo Robocrop InRow tarp augalų ravėjimo sistema komplektuojama su specialios formos sukančiaisiais apie savo ašį diskais ir sureguliuotais taip, kad negiliai (paprastai 10-20 mm) purentų dirvą tarp augalų vagose. Pusmėnulio formos diskas leidžia apgaubti augalus ir supjaustyti (supurenti) tarp augalų dirvožemį sukantis aplink savo ašį. Disko sukimasis vyksta vienu metu judant į priekį ir sinchronizuojasi su gaunamais iš perduodančiosios kameros vaizdo duomenimis.

Diskas tiesiogiai sujungtas su hidrauliniu varikliu, kuris tiesiogiai valdomas hidrauliniu proporciniu vožtuvu gaunančiu valdymo signalus iš borto kompiuterio Robocrop.

Disko profilis ir sinchronizavimo nustatymai sukurti padidinti dirbamos žemės plotą ir suteikti norimą toleranciją tarp augalų, siekiant sumažinti sužalojimą augalų. Reikalaujama tolerancija priklauso nuo augalų tipo pagal konkrečias kultūras. Kultūroms su aiškiu augalo kontūru, bus ravimos su labai mažu nesupurentos dirvos plotu. Nesupurentos dirvos plotas įprastai yra 80 mm diametro.

Našumas: Galima pasiekti ravėjimo greitį iki 3 augalų tarpų per sekundę. 6 m pločio sistema su 50 cm tarp augalų atstumais gali dirbti 5,4 km/h greičiu, tokiu būdu ravimas paviršius bus apie 3,2 ha per valandą. Ravimo ir neišpurento ploto santykis gali būti net ir virš 98%.

Reikalavimai traktoriui:

 • 4-ioms eilutėms 2 metrų pločio ravėtuvui – 4 varomi ratai, galingumas apie 80 AG
 • 6-ioms eilutėms 3 metrų pločio ravėtuvui – 4 varomi ratai, galingumas apie 100 AG.
 • 12-ioms eilutėms 6 m pločio ravėtuvui – 4 varomi ratai, galingumas apie 150 AG.
 • Priekyje montuojamo pakabinimo kategorija – 2.
 • Uždaro kontūro hidraulinė sistema arba apkrovai jautri hidraulinė sistema su ne mažiau kaip 8 litrų per minutę rotoriui tepalo srautu.
 • Maitinimo blokas 12 V neigiamas įžeminimas.
 • Reikalingi atitinkamo pločio ratai ravimoms kultūroms.

Robocrop inRow tarp augalų ir tarpvagių roboto ravėtuvo (kauptuvo) katalogas:

Robocrop InRow ravėtuvas ravi tarp augalų

Tarpvagių ravėtuvas (kauptuvas) robotas Robocrop

Robocrop ravėjimo ir kaupimo sistema – tai originali ir viena iš geriausių visų žinomų vaizdo sistemų, suteikianti puikų sekimą kelių eilių (vagų) augalų dideliame plote ravint ar vagojant. Dėka naudojamo grotelinio metodo, Robocrop tiksliai išlaikomas sekimas net siauromis eilėmis grūdinių kultūrų ir kai pasodinta keliomis eilutėmis (pavyzdžiui: morkos).

 

 • Robocrop platus matymo kampas suteikia didelį sekimo tikslumą, net esant silpniems augalams.
 • Robocrop tiksliai seka įvairių tipų kultūrų vagas, tokių kaip lauko augalų ar daržovių.
 • Robocrop sugeba atpažinti spalvas ir labai mažai turi įtakos šešėliai ar ryški saulės šviesa.
 • Robocrop užtikrina aukštą tikslumą vagojant (ravint) dideliu greičiu.
 • Kadangi Robocrop dirba su daugiau nei viena vaga augalų, sistema dirba aukštu tikslumu net esant dideliam piktžolių kiekiui. Su sąlyga, kad kaupiamų augalų lapija yra dominuojantis elementas žalios spalvos kameros objektyve, tai leidžia tiksliai sekti vagas.
 • Šoninio perstūmimo platforma yra stabili ir savaime susireguliuojanti kompensuojant nusidėvėjimą, todėl jos nereikia keisti per ilgą laiką eksploatuojant kauptuvą ravėtuvą.
 • Robocrop gali būti naudojamas su galinio pakabinimo didelio pločio kultivatoriais tarpueilių purenimui, išlaikant puikų tikslumą ir didelį greitį.
 • Mažesnio dydžio sistemos gali būti kabinamos ant priekio, užtikrinant sistemos panaudojimo lankstumą.
 • Sumažina piktžolių augimą.
 • Sumažina cheminių preparatų naudojimą ir jų teršalus.
 • Kad tinkamai būtų atliktas darbas, auginamos kultūros turi vyrauti vaizde. Auginamos kultūros daigai turi turėti daugiau žalumyninės dalies nei piktžolės ir augalų lapijos spalva turi būti arčiau žalios spalvos spektro (540 nm) arba raudonos spalvos spektro (620 nm) kai dirbama raudonos spalvos režime.
Robocrop – tai originali ir viena iš geriausių visų žinomų vaizdo sistemų, suteikianti puikų sekimą kelių eilių (vagų) augalų dideliame plote. Dėka naudojamo grotelinio metodo, Robocrop tiksliai išlaikomas sekimas net siauromis eilėmis grūdinių kultūrų ir kai pasodinta keliomis eilutėmis (pavyzdžiui, morkos).

Vaizdai analizuojami 30 kadrų per sekundę greičiu ir kauptuvo ravėtuvo kryptis yra valdoma skersinio poslinkio hidrauline pavara (perstūmimu į šoną). Ravėjimo tikslumas yra įprastai 15 mm prie kameros, panaudojant papildomus darbinius ravėjimo diskus galima pasiekti tikslumą mažesnį nei 10 mm.

Jūs galėsite ravėti įprastiniu ravėjimo greičiu iki 12 km/h, žinoma galėsite ravėti ir didesniu greičiui priklausomai nuo auginamos kultūros ir žolėtumo. Garford kultivatorių nagai buvo specialiai pritaikyti dirbti tokiais dideliais greičiais tam, kad patenkinti Jūsų poreikius. Specialūs hidrauliniai cilindrai puikiai užtikrina dirvožemio ravėjimo komponentų darbą ir pagerina jų įsiskverbimą į dirvožemį, net ir sunkiomis sąlygomis. Garford kauptuvo ravėtuvo pjovimo peiliai garantuoja, kad nebus „praslydimo“ greta piktžolių, taip pat puikiai pašalina lapus, neleidžiant susidaryti augalų rovimo sąlygoms.

Robocrop vairuoja kauptuvą ravėtuvą tiksliai ir dideliu greičiu kaupiamose (ravimose) Jūsų auginamose kultūrose.

Vaizdo kamera stebi pasėlių lapiją priekyje mašinos. Vaizdas yra apdorojamas kompiuteriu, aptikimui didelės koncentracijos žalios spalvos pigmento, kuris parodo kurioje vietoje yra auginamas augalas ir vaga.

Dėl plataus kameros apžvalgos ploto ir analizuojamų iškart tuo pačiu metu kelių vagų auginamų kultūrų, užtikrinamas optimalus tarpvagio centras kaupiamųjų kultūrų. Gautas vaizdas lyginamas įdiegtos Robocrop sistemos tinklelyje, nurodant tarpueilių atstumus.

Ši gauta informacija yra naudojama pastatymui įrengimo tarpvagio centre su hidrauliniu šoniniu paslinkimu.

Dėl šios sistemos naudojimo Jūs pasieksite labai gerų rezultatų kovojant su piktžolėmis auginamose kultūrose.

 • Robocrop valdymo pultas.
 • Hidraulinio perstūmimo į šoną sistema ir 3 taškų pakabinimo rėmas.
 • Vaizdo perdavimo kamera.
 • Ant rato montuojamas greičio daviklis.
 • Darbinis daviklis.

Reikalavimai traktoriui:

 • Hidraulinės sistemos tepalo padavimas ir grįžimas.
 • 12 V maitinimo blokelis (rozetė).
 • 2 ar 3 kategorijos trijų taškų pakabinimas.

Robocrop tarpvagių roboto ravėtuvo (kauptuvo) katalogas:

Robocrop InRow ravėtuvas ravi tarp augalų

Tarpvagių ravėtuvas (kauptuvas)

Garford tarpueilių ravėtuvai kultivatoriai gaminami pagal užsakymus patenkinti kiekvieno kliento poreikius ir pageidavimus. Garford turi patirties gaminant ir naudojant įvairius modelius visoms kaupiamosioms kultūroms. Jūs galite rinktis iš plataus asortimento noragėlių, įskaitant tradicinės kregždutės formos A tipo, plokščios A formos, L peilius ir Garford noragėlius, specialiai sukurtus pjovimo ašmenis, kurie neleidžia „praslysti“ piktžolėms, tačiau taip pat turi gerą augalų lapijos prošvaisą. Jūs galite juos rasti brošiūroje ir prieduose pilną noragėlių asortimentą, įskaitant augalų apsaugos skydus ir diskus.

Galite užsisakyti įvairius modelius nuo 1 vagos iki 12 m su hidrauliniu sulankstymu. Ravėtuvai, kurie dirba ant pakeltų vagų sistemos turi plūgelį, kuris purena ratų provėžas ir vagų šonus, o specialių noragėlių komplektas purena ant vagų esančius augalų tarplysvius. Daugumoje modelių yra sumontuotas Garford hidro-cilindras, kuris prideda svorio kiekvienai sekcijai ir apsaugo nuo šokinėjimo dirbant dideliu greičiu.

Ravėtuvą kauptuvą galėsite kabinti traktoriaus priekyje arba gale. Jūs pasirinksite valdymo būdą: valdomas traktoriaus vairuotojo; antrojo operatoriaus, kuris sėdi ant kauptuko ravėtuvo sėdynės; arba siekiant geriausių rezultatų, sumontuokite Robocrop tikslaus didelio greičio sekimo sistemą.

Įspūdingos kauptuvo sekcijos savybės:

 • Tvirta noragėlių tvirtinimo lygiagretainių sekcija.
 • Reguliuojamas ratuko spaudimas pagerinimui darbo lipniomis dirvos sąlygomis.
 • Papildomi ratukai 10 cm ar 6,5 cm pločio gylio reguliavimui.
 • Paprasta srieginio reguliatoriaus konstrukcija tiksliai sureguliuoti darbinį gylį.
 • Vienas varžtas leidžia greitai sureguliuoti tarpą tarp sekcijų (tarpvagių pločio reguliavimas).
 • Papildomai užsakoma spaudiminio rėmo sistema, kuri perduoda svorį nuo pagrindinio rėmo į vagutės sekciją, kai dirbama sunkiomis sąlygomis.
 • Spaudimo rėmas turi slopinimo poveikį ratuko sekcijai ir neleidžia praslysti prašokant, kai dirbama dideliu greičiu.

Galime Jums pasiūlyti kauptuvus ravėtuvus nuo mažų rankiniu būdu vairuojamų 1,5 m darbinio pločio iki didelių 12 m hidrauliškai sulankstomų su Robocrop tikslaus vairavimo didelio greičio sistema.

25 cm ir mažesniems tarpvagiams mes siūlome pasirinkti vieno ratuko trims vagutėms sistemą.

Papildomai galima pasirinkti trąšų įterpimo ar tarpvagių purškimo sistemas.

Garford gali pasiūlyti 5 skirtingų lygių tarpueilių kauptukus kultivatorius:

 • Ant galo pakabinamas, vairuojamas traktoriaus operatoriaus.
 • Ant galo pakabinamas, vairuojamas traktoriaus operatoriaus su stabilizaciniais diskais.
 • Ant priekio kabinamas, vairuojamas traktoriaus operatoriaus.
 • Ant galo pakabinamas, vairuojamas sėdinčio gale operatoriaus, mechanine ar hidrauline sistema.
 • Robocrop tikslaus vairavimo sistema, dideliam tikslumui ir dideliam greičiui.

Garford gali pagaminti pagal Jūsų poreikius pritaikytus standžius ar hidrauliškai sulankstomus rėmus iki 12 metrų darbinio pločio. Priekyje arba gale montuojamas versijas. Galima pagaminti rėmus iki 6 metrų pločio kabinamus ant priekio su 2 kategorijos pakabinimu.

Siūlome rinktis dirvos įdirbimo noragėlius iš labai plataus asortimento:

 1. Standartiniai S tipo noragėlių laikikliai ir A tipo peiliai – Tai „pramoninis standartas“ naudojamas kartu su augalų apsaugomis. Ši priedų kombinacija atlieka puikų purenimą ir dirvos apvertimą, plačiuose tarpvagiuose, tokių augalų kaip runkeliai, burokėliai ir kukurūzai.
 2. Specialūs noragėlių laikikliai ir A tipo plokšti peiliai – mažiau ardo viršutinį dirvos paviršių dirbant mažesniu greičiu. Dėl šios savybės dažniausiai naudojami be augalų apsaugos skydų, net ir mažuose jaunuose augaluose.
 3. Specialūs noragėlių laikikliai ir pjovimo peiliai – jie specialiai sukurti Garford suteikti gerą piktžolių nupjovimą, kurios tiesiogiai ribojasi su augalų eilėmis, neleidžiant praslysti piktžolių stiebams. Pjovimo ašmenys taip pat sukuria minimalų paviršiaus suardymą ir taip pat turi gerą augalų lapijos prošvaisą. Laisviau ir lengviau slysta dirvoje, palyginti su L noragėliais, nes nėra nosies kurioje užstringa piktžolės.
 4. L formos peiliai – tai profesionalams, kuriems sunku atsisakyti tradicijų. Yra dviejų tipų-kompaktiški ir strėliniai. Nustumia piktžoles nuo augančios pasėlių vagos ir padaro gerai matomą tuščią liniją,darbui su rankiniu būdu valdomu kauptuku.
 5. Vagotuvo korpusas – naudojamas pakeltose vagų sistemose, pataisyti vagų šonus, pagerinti šaknų ar šakniavaisių vystymąsi iki derliaus nuėmimo ir išlyginimui vagų viršaus piktžolių naikinimui ateityje.
 6. Šoniniai diskai – juos galima nustatyti taip, kad pjautų dirvožemio paviršių ten kur piktžolių dydis yra per didelis, o taip pat šoniniai diskai gali dirbti kaip augalų apsauga.
 7. Rotorinis pirštinis ravėtuvas -lankstūs pirštai gali būti sureguliuoti kampu ravėjimui (purenimui dirvos) tarp augalų vagose, kai yra paaugę augalai.
 8. Augalų apsaugos – pakabintos ant lygiagrečių laikiklių, dėl to yra labai geras kontaktas su dirvos paviršiumi. Dėl šios priežasties, net mažiausi augalai bus apsaugoti kaupiant ar ravint.

Spyruoklinės akėtėlės ravėtuvai – skirti sekti paskui ravėjimo peilius ir išlyginti dirvos paviršių po purenimo geležčių, taip pat ištraukti kai kurias piktžoles ant paviršiaus, kai šaknys nupjaunamos.

 

Tarpvagių ravėtuvo (kauptuvo) katalogas:

Klauskite mus apie tarp augalų ir tarpvagių ravėtuvą (kauptuvą) robotą

7 + 10 =

Automatinė stačiakampių ryšulių surinkimo priekaba SuperChaser QM

Automatinė priekaba SuperChaser QM

Visų dydžių stačiakampių ryšulių automatinio surinkimo priekaba SuperChaser QM surenka ryšulius, pasikrauna, transportuoja į sandėlį ir pastato sandėlyje neįtikėtinai greitai. Jums nereikės papildomos technikos dirbant su SuperChaser QM. Skaityti daugiau...

Mėšlo skreperis AG Easiscrape

Skreperis AG Easiscrape

Lengvai ir greitai nuvalysite skystą mėšlą ar purvą fermoje, karvių takuose ar kieme. Galėsite valyti važiuodami į priekį ir atgal. Skaityti daugiau...

Šakų smulkintuvas BIO 90

Šakų smulkintuvas BIO 90

Susmulkinkite nereikalingas šakas iki 80 mm. Šis šakų smulkintuvas nelabai bijo kietųjų dalelių tokių kaip žemė, smėlis, smulkių vinių. Galėsite smulkinti ir smulkias lentas. Skaityti daugiau...

Tomahawk 7150 šiaudų dvigubo smulkinimo smulkintuvas - kreiktuvas

Tomahawk 7150 dvigubo smulkinimo

Tai mašina, kuri sutaupys Jums darbą, šiaudus ir padidins pieno kiekį. Skaityti daugiau...

Elektrinė pneumatinė žolių sėklų sėjamoji PS 200 M1ekologinėms

Šėrimo ir kreikimo technika

 

 

 

Pasirinkite šėrimo, kreikimo ar šiaudų smulkinimo techniką pagal Jūsų poreikius ir mes Jums pasiūlysime pačią geriausią kainą su pristatymu į kiemą!

 

 

 

 

 

0507 08

EKOTECHNOLOGIJOS

Iškilus klausimams, nedvejodami kreipkitės. Mes pabandysime atsakyti į Jūsų klausimus, jeigu nežinosime atsakymo, užklausime gamintojų.

Prenumeruokite mūsų Naujienlaiškius

Prenumeruokite UAB Ekotechnologijos Naujienlaiškius ir sužinokite pirmieji apie naujus produktus ir specialius pasiūlymus.

Prenumeruokite mūsų Naujienlaiškius

Jūs sėkmingai užsiprenumeravote Ekotechnologijų Naujienlaiškius!

Share This