+370 687 96150 info@ekotech.lt
Select Page

C12 Calibrator

Galingas šiaudų ir kitų sausų medžiagų smulkintuvas – malūnas

Skirtas rangovams ir didelio masto operatoriams, smulkinantiems iki 11 t/val.

Šiaudų smulkintuvas malūnas C12 Calibrator

Šiaudų ir kitų sausų medžiagų smulkintuvas- malūnas C12 Calibrator

Skirtas rangovams ir didelio masto operatoriams, smulkinantiems iki 11 t/val.

Didelio našumo malūnas, skirtas sausoms medžiagoms, tokioms kaip šiaudų ir miskantų, smulkinimui vienodu ilgiu, kurios panaudojamos kreikimui, šėrimui, biokurui ir jo gamybai.

Paprastas susmulkintos medžiagos nustatymas. Greitas sietų pakeitimas gali būti atliktas stovint ant žemės per kelias minutes. Dviejų dalių sietai yra apsukami ir gali būti montuojami įvairiose kombinacijose, siekiant kontroliuoti gaunamo produkto frakciją.

Su automatiniu įkrovimu reikia tik 1 operatoriaus. Norint padidinti našumą ir užkirsti perkrovoms, C12 automatiškai valdo rulonų kameros sukimąsi. Traktoriaus galios apkrovimas valdomas nuotoliniu būdu iš krautuvo per Bluetooth®.

SAVYBĖS

Dalys labai atsparios dilimui

Plaktukėliai yra grūdinti boro plieno su ARMATECH PLUS® briauna. Kiekvienas plaktukėlis turi 4 dėvėjimosi briaunas ir sukasi ant grūdintos įvorės.

Didelio našumo rotorius

Rotoriaus greitis yra 2000 aps./min., išvystantis plaktukėlio galo greitį iki  73 m/s.

Kalibruota išmetama medžiaga

Keičiami sietai sudaryti iš dviejų apskritimo ketvirčių dalių, kurie yra apsukami, kai jie susidėvi, kad išlaikytų malimo efektyvumą. Papildomam smulkinimo valdymui, kiekvieno ketvirčio sieto skylių dydis gali skirtis.

Valdymas jūsų rankose

Tvirtas „Bluetooth“ valdymo pultas suteikia galimybę nuotoliniu būdu valdyti ryšulių kameros sukimąsi ir tokiu būdu optimizuoti suvartojamą energiją  iš pakrovimo transporto priemonės kabinos 50 m atstumu.

Sumanus dizainas

Kopėčios ir platforma, užtikrina saugią ryšulių kameros apžiūrėjimo padėtį.

Dangčiai su vyriais suteikia galimybę lengvai patekti prie pavarų dėžės ir kitų darbinių dalių.

Greitas sietų pakeitimas

Sietų pakeitimas pasiekiamas nuo žemės lygio iš C12 galo, nereikia lipti į ryšulių kamerą.

Lengva priežiūra

Centrinis tepimas įrengtas visai mašinai, kad būtų lengviau prižiūrėti – nereikia laipioti ant šiaudų smulkintuvo, kad surastumėte tepimo taškus.

Sulankstomas konvejeris

Didelio greičio transporteris su hidrauline pavara užtikrina sumaltos medžiagos išmetimą iki 4,2 m aukščio į priekabą arba bunkerį, krūvą su mažiausiu kiekiu dulkių. Konvejeris kompaktiškai sulankstomas virš ryšulių kameros transportavimo padėčiai – visa tai yra atliekama patogiai iš traktoriaus kabinos.

Papildomų sietų laikiklis

Iki keturių papildomų atsarginių sietų galima laikyti laikiklyje, kaip parodyta, esančiame C12 korpuse, kad būtų užtikrintas saugus transportavimas ir greita prieiga ūkyje.

Matomi įspėjimai ir saugos įranga

Švyturėlis esantis ant apžvalgos platformos, mirksi, kai rotoriaus apsisukimai nukrenta žemiau 1800 aps./min. Tai įspėja operatorių nekrauti daugiau medžiagų, kol greitis neatsistatys. Jis taip pat perspėja apie įlipimą į ryšulių kamerą. Avarinio stabdymo mygtukas, pasiekiamas nuo žemės, nedelsiant sustabdo ryšulių kameros sukimąsi ir konvejerio darbą.

Nepriklausoma hidraulika

Apsaugojimui traktoriaus hidraulikos nuo perkaitimo ir užteršimo, nepriklausoma hidrauline sistema, varoma su kardaniniu velenu. Įrengta su 60 litrų/min. siurbliu, 150 litrų rezervuaru ir alyvos aušintuvu su automatiniu atbuliniu aušinimo ventiliatoriumi.

Tvirtas ryšulių kameros laikiklis ir pavara

Tvirta dvigubo žingsnio grandinė suka ryšulių kamerą, kuri sumontuota ant didelio skersmens ritinių ir ašių.

Automatinis galios valdymas

Rotoriaus greitis stebimas elektroniniu būdu ir ryšulių kameros sukimas automatiškai reguliuojamas, siekiant optimizuoti pralaidumą, kad jis atitiktų esamą traktoriaus galią. Operatorius gali keisti ryšulių kameros sukimosi greitį iš krautuvo.

Didelio galingumo transmisija

Transmisija turi nukerpamo varžto apsaugą, apsaugą nuo viršijamos jėgos ir galiausiai didele 8 diržų pavarą su 200 AG galingumu.

Ovalios formos ryšulių kamera

Suprojektuota taip, kad atitiktų teisėtą kelių transporto plotį. Tokia forma reiškia, kad gali būti lengvai pakraunama su traktoriniu frontaliniu krautuvu arba teleskopiniu krautuvu.

Saugus transportavimas keliais

C12 yra homologuotas iki 40 km/val., su montuojamais orinėmis/hidraulinėmis stabdžių sistemomis, patvirtintais 285/55 R22 ratais, 300 mm x 90 mm stabdžių būgnais ir įvairiais prikabinimo variantais. Kelio apšvietimas apima LED žibintus ir mirksintį švyturėlį, taip pat privalomus šoninius žymeklius.

PAPILDOMAI UŽSAKOMA ĮRANGA

Papildomai užsakomi sietai

Greito pakeitimo sietus galite įsigyti su 100 mm, 75 mm, 60 mm, 40 mm, 30 mm ir 20 mm dydžių skylėmis. (2 sietai smulkintuve priklauso standartinei įrangai).

Transporterio deflektorius

Konvejerio deflektorius valdo šiaudų išmetimą, kai užpildoma priekaba.

Tempimo sijos prikabinimas ir stovėjimo koja

Galima pasirinkti papildomai 80 mm rutulinį prikabinimą vietoj standartinio žiedinio prikabinimo. Galima pasirinkti rankinę atraminę koją bet kuriam tipui prikabinimo.

Suprojektuoti rangovams ir didelio masto operatoriams. C12 yra homologuotas iki 40 km/val. su oro / hidraulinio stabdymo sistemomis.  Techninės priežiūros intervalai prailginti su didelio našumo plieniniais plaktukais ir nusidėvėjimui atspariu karbido kraštu.

  • Našumas – Iki 11 t/val.
  • Traktorius galingumas AG – 120-200
  • Medžiagos susmulkinimo ilgis – 20-100 mm
AprašymasC12 Calibrator
Kardaninio veleno apsisukimai1000 aps./min.
Pakrovimo aukštis2.37 m
Transportinis plotis2.39 m
Transportinis ilgis5.97 m
Transportinis aukštis3.20 m
Darbinis ilgis8.74 m
Transporterio išmetimo aukštis4.06 m
Ryšulių kameros diametras apačioje2.20 m
Ryšulių kameros pakrovimo diametras 2.20 m / 3 m
Svoris4200 kg
Dvigubi orinė/hidraulinė stabdžių sistemaStandartinė
Šiaudų ir kitų sausų medžiagų pramoninis smulkintuvas malūnas C12 Calibrator
 

Klauskite mus apie smulkintuvą C12 Calibrator

1 + 1 =

Šluotos krautuvams, traktoriams ir kitai technikai

Šluota ActiSweep

Šluotos visiems krautuvams ir traktoriams. Šluokite iki 1000 km.

Robocrop ravėtuvas ravėti tarp augalų

Ravėtuvai kauptuvai

Robocrop InRow ravėtuvai kauptukai ravėti tarp augalų ir tarpvagius. Skaitykite daugiau...

Elektrinė pneumatinė žolių sėklų sėjamoji PS 200 M1 volams

Elektrinės sėjamosios

Elektrinė pneumatinė žolių sėklų sėjamoji PS 200 M1 gali būti naudojama su kultivatoriais, volais, skutikais ir t. t. Skaityti daugiau...

Žalienų smulkintuvas (grioviapjovė - krūmapjovė) TLM

Mulčeris - grioviapjovė

Žalienų smulkintuvas (grioviapjovė - krūmapjovė) TLM

Gerve VF105-RED IRON

Tempimo gervės

Be vargo, lengvai trauksite mišką, žvėris po medžioklės, trosus ar kabelius statybose. Galėsi užsikelti krovinius iki 200 kg pagal poreikius.

0507 08

EKOTECHNOLOGIJOS

Iškilus klausimams, nedvejodami kreipkitės. Mes pabandysime atsakyti į Jūsų klausimus, jeigu nežinosime atsakymo, užklausime gamintojų.

Prenumeruokite mūsų Naujienlaiškius

Prenumeruokite UAB Ekotechnologijos Naujienlaiškius ir sužinokite pirmieji apie naujus produktus ir specialius pasiūlymus.

Prenumeruokite mūsų Naujienlaiškius

Jūs sėkmingai užsiprenumeravote Ekotechnologijų Naujienlaiškius!