+370 687 96150 info@ekotech.lt
Select Page
Lapų vakuuminis siurblys JUMBO

Vakuuminis lapų siurblys Jumbo

Vakuuminis lapų siurblys JUMBO yra didelio galingumo, profesionali mašina žolės ir lapų surinkimui. Jis naudojamas įmonių, dirbančių valymo ir aplinkos priežiūros srityje, kur neįmanoma patekti arba privažiuoti su transporto priemone. Vakuuminis siurblys JUMBO gali būti užkabinamas ant sunkvežimio borto ir su lanksčia žarna, kurios skersmuo 200 mm, siurbiamos medžiagos ir išpučiamos tiesiai į priekabą.

Vakuuminis lapų siurblys JUMBO turi lanksčią 200 mm skersmens ir 6 metrų ilgio žarną, palaikymo siją, pasisukančią 180° kampu ir reguliuojamą, pasukamą išmetimo lataką, kuris leidžia nukreipti išpučiamas medžiagas į norimą vietą.
L13 variklisL13 variklisL14 variklisL15 variklisL15 variklisL18 variklisVentiliatoriaus mentėsSvorisPlotisIlgisAukštis
Honda GX 390B+S VANGUARDKOHLER COMMAND PROB+S SERIE 2100HONDA iGX 440B+S VANGUARD4120 kg69 cm123 cm141 cm

Klauskite mus apie vakuuminį lapų siurblį JUMBO

Šakų smulkintuvas BIO 90

Šakų smulkintuvas BIO 90

Susmulkinkite nereikalingas šakas iki 80 mm. Šis šakų smulkintuvas nelabai bijo kietųjų dalelių tokių kaip žemė, smėlis, smulkių vinių. Galėsite smulkinti ir smulkias lentas. Skaityti daugiau…
Mėšlo skreperis AG Easiscrape

Skreperis AG Easiscrape

Lengvai ir greitai nuvalysite skystą mėšlą ar purvą fermoje, karvių takuose ar kieme. Galėsite valyti važiuodami į priekį ir atgal. Skaityti daugiau…
Automatinė stačiakampių ryšulių surinkimo priekaba SuperChaser QM

Automatinė priekaba SuperChaser QM

Visų dydžių stačiakampių ryšulių automatinio surinkimo priekaba SuperChaser QM surenka ryšulius, pasikrauna, transportuoja į sandėlį ir pastato sandėlyje neįtikėtinai greitai. Jums nereikės papildomos technikos dirbant su SuperChaser QM. Skaityti daugiau…
Tomahawk 5050XL šienainio dalytuvas - šiaudų kreiktuvas

Tomahawk 5050

Šienainio dalintuvas ir šiaudų kreiktuvas viename. Galite rinktis kelių ilgių būgnus. Skaityti daugiau…
Gerve VF105-RED IRON

Tempimo gervės

Be vargo, lengvai trauksite mišką, žvėris po medžioklės, trosus ar kabelius statybose. Galėsi užsikelti krovinius iki 200 kg pagal poreikius.

0507 08

EKOTECHNOLOGIJOS

Iškilus klausimams, nedvejodami kreipkitės. Mes pabandysime atsakyti į Jūsų klausimus, jeigu nežinosime atsakymo, užklausime gamintojų.

Prenumeruokite mūsų Naujienlaiškius

Prenumeruokite UAB Ekotechnologijos Naujienlaiškius ir sužinokite pirmieji apie naujus produktus ir specialius pasiūlymus.

Prenumeruokite mūsų Naujienlaiškius

Jūs sėkmingai užsiprenumeravote Ekotechnologijų Naujienlaiškius!