+370 687 96150 info@ekotech.lt
Select Page
Automatinio laistymo mašina (ritė) EVENT

Automatinio laistymo mašinos (ritės)

Rinkitės pagal savo poreikius ir mes pristatysime į kiemą.

Laistymo mašinos

Laistymo mašinos (ritės)

O.R.M.A. S.R.L. specializuojasi projektuojant ir gaminant laistymo mašinas (rites) su žarna suvyniota ant ritės. Drėkinimo mašinos skirtos laistyti sodus, sporto aikštynus (futbolo aikšteles, kitus sporto laukus), žemės ūkio laukus, parkus ir t. t. Drėkinimo sistemos yra tobulinamos, diegiamos naujovės ir patirtis prasidėjusi viduryje 70-ųjų. Kuriant ORMA laistymo įrangą kreiptas kruopštus dėmesį į detales, tvirtumą ir naudojimo paprastumą. Laistymo ritės su žarna ORMA yra teisingas Jūsų pasirinkimas bet kokiam panaudojimui: neprofesionalioje ar profesionalioje sodininkystėje, sporto aikštynų, futbolo aikštelių laistyme , prie namų vejos ar žemės ūkio pasėlių laistyme, daržininkystėje.

Kodėl Jums reikia pasirinkti naujos kartos laistymo mašinas Passeggiando, Leader, ORMApiogg, kurios suvynioja žarnas pačios?

Laistymo (drėkinimo) kokybė: purškimo būdu laistymas yra geriausia laistymo sistema visoms kultūroms, nes ji paskirsto vandenį vienodai. Be to, Jūs galėsite naudoti specialią įrangą laistyti žemai po vaismedžiais, neapliejant lapų.

Laistymo efektyvumas: Jūs lengvai ir greitai galėsite keisti judėjimo greitį ir purkštuvų išpurškimo keičiamus antgalius (yra kelių tipų purkštukų antgaliai). Purškimo sijų reguliavimas leidžia pasirinkti tinkamiausią drėkinimą pagal dirvą, pasėlius ir augalų vegetacijos fazę.

Vandens taupymas: Laistant su laistymo mašinomis išlaistoma tikslus kiekis vandens. Jūs galėsite užprogramuoti laistymo mašiną taip, kad užtikrintų puikų laistymo tolygumą be jokio vandens pertekliaus ir vandens nuostolių.

Energijos taupymas: Laistymo mašinų naujos kartos turbinos gali veikti žemu slėgiu su naujais žemo slėgio purkštuvais (purkštukais, fregatais) ir su laistymo sijomis.

Darbo taupymas ir universalumas: Laistymo mašinų aukštas automatikos lygis ir novatoriški konstrukcijos principai užtikrina greitą ir lengvą pervežimą, paruošimą laistymui ir puikų naudojimo universalumą.

Didelis efektyvumas laistant su trąšomis: šis metodas, užtikrina puikų augalų augimą lyginant su tradiciniu tręšimu.

Mažos išlaidos: savaime susivyniojančios laistymo mašinos yra pigesnė drėkinimo sistema (kalbant apie metines išlaidas drėkinimui hektaro, apskaičiuojant tiek įrengimų pirkimo, darbo ir energijos suvartojimo).

Jums nereikės kasti žemės tam, kad pakloti vandens padavimo vamzdžius. Nereikės sumontuoti į žemę purkštukų. Nereikės filtrų ir elektros energijos valdyti sistemą. Žiemą nereikės bijoti, kad užšals vamzdžiai ir purkštukai ir bus sugadinti.

Reikalinga minimali priežiūra.

PROFESIONALAMS

AGRICARE: Automatinio laistymo mašina ritė ORMApiogg EVENT

Automatinio laistymo mašina (ritė) EVENT

Automatinio laistymo mašina ritė ORMApiogg EVENT

Kiekvienai auginamai kultūrai reikalingas vanduo. Jūs galėsite palaistyti pagal savo poreikius didelius plotus daržovių, pievų, javų, kukurūzų, parko veją ir t. t. Reguliuosite vandens kiekį ir laistymo plotį. Tai universalios laistymo mašinos, kurių dėka gausite puikų augalų dygimą, prigijimą po sodinimo ir augimą. Su automatinio laistymo mašina (rite) Event gausite puikią derliaus kokybę ir labai didelius derlius.

Automatinio laistymo mašina (ritė) EVENT pagaminta iš karštai cinkuoto plieno rėmo, žarnos būgno. Žarnos suvyniojimas atliekamas novatoriška aukštos kokybės turbina.

Automatinio laistymo mašinos (ritės) Event žarnos diametrai:

63 mm – 75 mm – 82 mm – 90 mm – 100 mm – < 110 mm – 125 mm – 140 mm.

Žarnos ilgis:

200 – 650 m.

Agricare linijos automatinio laistymo mašinų (ričių) katalogas:

AGRICARE: Automatinio laistymo mašina ritė ORMApiogg LEGEND

Automatinio laistymo mašina (ritė) LEGEND 82

Automatinio laistymo mašina ritė ORMApiogg LEGEND

Automatinio laistymo mašina (ritė) Legend pagaminta iš nerūdijančio plieno ar didelio atsparumo milteliniu būdu dažyto plieno rėmo, žarnos būgno. Žarnos suvyniojimas atliekamas novatoriška aukštos kokybės nerūdijančio plieno turbina.

Tai universalios laistymo mašinos, kurių dėka gausite puikų augalų dygimą, prigijimą po sodinimo ir augimą. Su automatinio laistymo mašina (rite) Legend gausite puikią derliaus kokybę ir labai didelius derlius. Kiekvienai auginamai kultūrai reikalingas vanduo. Jūs galėsite palaistyti pagal savo poreikius didelius plotus daržovių, pievų, javų, kukurūzų, parko veją ir t. t. Reguliuosite vandens kiekį, laistymo plotį ir laiką.

Automatinio laistymo mašinos (ritės) Legend žarnos diametrai:

63 mm – 75 mm – 82 mm – 90 mm – 100 mm – < 110 mm – 125 mm – 140 mm.

Žarnos ilgis:

250 – 550 m.

Agricare linijos automatinio laistymo mašinų (ričių) katalogas:

AGRICARE: Automatinio laistymo mašina ritė ORMApiogg EXCLUSIVE su 4 ratais

Automatinio laistymo mašina ORMApiogg EXCLUSIVE 90

Automatinio laistymo mašina ritė ORMApiogg EXCLUSIVE su 4 ratais

Laistymo mašina Exclusive su 4 ratais pagaminta iš nerūdijančio plieno ar didelio atsparumo milteliniu būdu dažyto plieno rėmo, žarnos būgno. Žarnos suvyniojimas atliekamas novatoriška aukštos kokybės nerūdijančio plieno turbina.

Kiekvienai auginamai kultūrai reikalingas vanduo. Jūs galėsite palaistyti pagal savo poreikius didelius plotus daržovių, pievų, javų, kukurūzų, parko veją ir t. t. Reguliuosite vandens kiekį ir laistymo plotį. Tai universalios laistymo mašinos, kurių dėka gausite puikų augalų dygimą, prigijimą po sodinimo ir augimą. Su automatinio laistymo mašina (rite) Exclusive gausite puikią derliaus kokybę ir labai didelius derlius.

Automatinio laistymo mašinos (ritės) Exclusive žarnos diametrai:

90 mm – 100 mm – < 110 mm – 125 mm – 140 mm.

Žarnos ilgis:

250 – 550 m.

Agricare linijos automatinio laistymo mašinų (ričių) katalogas:

AGRICARE: Automatinio laistymo mašina ritė ORMApiogg EXCELLENCE

Laistymo mašina ORMApiogg EXCELLENCE 100

Automatinio laistymo mašina ritė ORMApiogg EXCELLENCE

Automatinio laistymo mašina Excellence pagaminta iš didelio atsparumo milteliniu būdu dažyto plieno rėmo, žarnos būgno. Žarnos suvyniojimas atliekamas novatoriška aukštos kokybės turbina. Laistymo mašinos rėmas pastatomas ant žemės paviršiaus.

Kiekvienai auginamai kultūrai reikalingas vanduo. Jūs galėsite palaistyti pagal savo poreikius didelius plotus daržovių, pievų, javų, kukurūzų, parko veją ir t. t. Reguliuosite vandens kiekį ir laistymo plotį. Tai universalios laistymo mašinos, kurių dėka gausite puikų augalų dygimą, prigijimą po sodinimo ir augimą. Su automatinio laistymo mašina (rite) Excellence gausite puikią derliaus kokybę ir labai didelius derlius.

Automatinio laistymo mašinos (ritės) Excellence žarnos diametrai:

100 mm – 110 mm – 125 mm – 140 mm – 150 mm.

Žarnos ilgis:

250 – 750 m.

Agricare linijos automatinio laistymo mašinų (ričių) katalogas:

AGRICARE: Automatinio laistymo mašina ritė ROLLOVITESSE

Automatinio laistymo mašina (ritė) Rollovitesse 82

Automatinio laistymo mašina ritė Rollovitesse

Automatinio laistymo mašina Rollovitesse skirta srutų ir tiršto vandens išlaistymui. Suvyniojimo funkcija veikia naudojant hidraulinį variklį. Ši laistymo mašina turi specialų suvyniojimo greitį.

Kiekvienai auginamai kultūrai reikalingos maisto medžiagos. Jūs galėsite išlaistyti pagal savo poreikius didelius plotus srutų prieš sodinant ar sėjant daržoves, javus, kukurūzus taip pat palaistyti pievas ar parko veją ir t. t. Reguliuosite srutų kiekį ir laistymo plotį. Tai universalios laistymo mašinos, kurių dėka gausite puikų augalų dygimą, prigijimą po sodinimo ir augimą. Su automatinio laistymo mašina (rite) Rollovitesse gausite puikią derliaus kokybę ir labai didelius derlius.

Automatinio laistymo mašinos (ritės) Rollovitesse žarnos diametrai:

75 mm.- 82 mm – 90 mm – 100 mm – < 110 mm – 125 mm – 140 mm.

Žarnos ilgis:

250 – 480 m.

Agricare linijos automatinio laistymo mašinų (ričių) katalogas:

AGRICARE: Laistymo sijos Trys minutės ir Keturios minutės

Automatinio laistymo sijos Trys minutės

Automatinio laistymo mašinos (ritės) laistymo sijos Trys minutės

„Trys minutės” yra novatoriškas teleskopinė sija sukurta ir pagaminta ORMA gamykloje. Stipri ir patogi konstrukcija tam, kad atidaryti arba uždaryti mažiau nei per tris minutes.

Greitai paruošiama laistymui, didžiausia sauga ir mažiausias pastangų pareikalavimas vartotojui. 36 metrų sija drėkina 46/48 m juostą. Struktūra sukonstruota iš karštai cinkuoto plieno ir vandens vamzdžių pagamintų iš nerūdijančio plieno, garantuojant ilgalaikį naudojimą su nešvariu vandeniu.  Sekcijiniai purkštukai „XL” (pagal užsakymą) padidina laistymo plotį iki maks. 54 / 56 m. Konkretus vandens paskirstymas „V” forma, sumažina poveikį kultūroms ir sumažina vandens kaupimąsi ant žemės.

Laistymo sija Keturios minutės

Automatinio laistymo mašinos (ritės) laistymo sijos Keturios minutės

„Keturios minutės” yra geriausias sprendimas laistymui aukštųjų kultūrų, kaip kukurūzai. Struktūra gali pasiekti 2,70 m aukštį.

Vertikalus judėjimas varomas hidrauliškai iš traktoriaus arba nepriklausomos sistemos.  Greitai paruošiama laistymui, didžiausia sauga ir mažiausias pastangų pareikalavimas vartotojui laistant 36 metrų sija 46/48 m plotį. Struktūra sukonstruota iš karštai cinkuoto plieno ir vandens vamzdžių pagamintų iš nerūdijančio plieno, garantuojant ilgalaikį naudojimą su nešvariu vandeniu.  Sekcijiniai purkštukai „XL” (pagal užsakymą) padidina laistymo plotį iki maks. 54 / 56 m. Konkretus vandens paskirstymas „V” forma, sumažina poveikį kultūroms ir sumažina vandens kaupimąsi ant žemės.

Agricare linijos automatinio laistymo mašinų (ričių) laistymo sijų katalogas:

AGRICARE: Laistymo varikliniai siurbliai

Mažas vandens siurblys laistymui

Automatinio laistymo mašinoms (ritėms) GREENCARE: varikliniai siurbliai

Lombardini varikliai ir Rovatti flanšiniai siurbliai. Variklinis siurblys MP …

Standartinė įranga:

 • Rėmas su dviem ratais.
 • Rankena rankiniam perstūmimui ir transportavimui.
 • Variklis su standartiniu baku.
 • Rankinis starteris.
 • Įsiurbimo ir padavimo flanšai ant siurblio.

Variklinis siurblys MP … E

Standartinė įranga:

 • Rėmas su dviem ratais.
 • Rankena rankiniam perstūmimui ir transportavimui.
 • Variklis su standartiniu baku.
 • Elektrinio starterio panelė.
 • Akumuliatorius.
 • Įsiurbimo ir padavimo flanšai ant siurblio.

Elektrinis siurblys EP …

Standartinė įranga:

 • Rėmas ant dviejų ratų.
 • Rankena rankiniam perstūmimui ir transportavimui.
 • Įsiurbimo ir padavimo flanšai ant siurblio.

Galite užsisakyti papildomus priedus.

Automatinio laistymo mašinoms (ritėms) AGRICARE: varikliniai siurbliai

Vandens siurblys laistymui

Galite rinktis vandens siurblius pagal Jūsų poreikius. Jie gali būti varomi Iveco / Deutz vandeniu aušinamų variklių, sujungtų su Rovatti / CAPRARI horizontaliais arba flanšiniais siurbliais.

Siurblio standartinė įranga:

 • Dviejų ratų važiuoklė su įmontuotu kuro baku.
 • Stovėjimo kojos.
 • Standartinis elektrinis starteris su akumuliatoriumi.
 • Variklio apsaugų pultelis (tepalo žemas slėgis, variklio perkaitimas, pavaros diržo nutrūkimas, vandens slėgio kritimas)
 • Užvedimo paspaudžiamas mygtukas.
 • Manometras.
 • Tachometras.
 • Valandų skaitiklis.
 • Stogas.

Įsiurbimo ir padavimo flanšai. Pagal pageidavimą garso apvalkalas. Kiti papildomai užsakomi priedai.

Agricare linijos automatinio laistymo mašinų (ričių) variklinių siurblių katalogas:

Lašelinio laistymo savaime išsivalantis filtras: Ekofiltras

Lašelinio laistymo savaime išsivalantis filtras Ekofiltero

Lašelinio laistymo savaime išsivalantis filtras: Ekofiltro

Lašelinio laistymo savaime išsivalantis filtras Ekofiltro yra pirmasis automatinis savaiminio išsivalymo filtras dirbantis su hidrauline turbina, filtravimui kanalų ir upių vandenio.

Jis veikia be baterijų, be elektros energijos: tai paverčia Ekofiltro universaliu ir saugiu bet kokioje situacijoje. Vandens slėgis reikalingas toks pats kaip ir smėlio filtrui ar automatiniam diskiniam filtrui. Visiškai automatiškai Ekofiltro periodiškai išleidžia priemaišas per vožtuvą apačioje mašinos. Automatinis laiko išvalymas gali būti nustatytas pačio vartotojo. Jis turi savo ašį ir ratus, dėl šios priežastie Ekofiltro lengvai ir greitai pervežamas. Našumas gali būti iki 100 m3 / h.

Lašelinio laistymo laistymo savaime išsivalančio filtro Ekofiltro katalogas:

Moduline daržovių sėklų sėjamąja SP 2012 9 sekcijų

Daržovių sėklų sėjamoji

Moduline daržovių sėklų sėjamąja SP 2012 devynių sekcijų

Robocrop ravėtuvas ravėti tarp augalų

Ravėtuvai kauptuvai

Robocrop InRow ravėtuvai kauptukai ravėti tarp augalų ir tarpvagius. Skaitykite daugiau...

Aeratorius - skarifikatorius ARIO skirtas vejos priežiūrai

Vejos aeratoriai

Aeratorius - skarifikatorius ARIO skirtas vejos priežiūrai prie individualių namų, soduose, parkuose ir dideliuose plotuose. Skaityti daugiau...

Tempimo (traukimo) - kėlimo gervė VF80 BOLT

Tempimo gervė

Nepakeičiama tempimo (traukimo)  gervė VF80 BOLT  pramonėje, miške, ūkyje...

Klauskite mus apie profesionalias automatines laistymo mašinas

11 + 4 =

Elektrinė pneumatinė žolių sėklų sėjamoji PS 200 M1ekologinėms

Šėrimo ir kreikimo technika

 

 

 

Pasirinkite šėrimo, kreikimo ar šiaudų smulkinimo techniką pagal Jūsų poreikius ir mes Jums pasiūlysime pačią geriausią kainą su pristatymu į kiemą!

 

 

 

 

 

0507 08

EKOTECHNOLOGIJOS

Iškilus klausimams, nedvejodami kreipkitės. Mes pabandysime atsakyti į Jūsų klausimus, jeigu nežinosime atsakymo, užklausime gamintojų.

Prenumeruokite mūsų Naujienlaiškius

Prenumeruokite UAB Ekotechnologijos Naujienlaiškius ir sužinokite pirmieji apie naujus produktus ir specialius pasiūlymus.

Prenumeruokite mūsų Naujienlaiškius

Jūs sėkmingai užsiprenumeravote Ekotechnologijų Naujienlaiškius!