+370 687 96150 info@ekotech.lt
Select Page
Lapų vakuuminis siurblys JUMBO

Greito sujungimo jungtys

Greito jungimo jungtys lanksčioms žarnoms, su sriegiais, polietileniniams vamzdžiams, srutų technikai, siurblių technikai, laistymui ir laistymo vandens transportavimo vamzdžiai naudojami žemės ūkyje, vandentiekio sistemų priežiūrai, statybinėje technikoje, komunalinėje technikoje, maisto pramonėje ir kitų sričių technikoje. Mes Jums siūlome plačiai naudojamas cinkuoto ar nerūdijančio plieno jungtis: Ferrari, Anfor, Perrot ar Bauer.

Pagal poreikį, Jūs galite rinktis Ferrari, Anfor, Perrot ar Bauer jungtis. Tai jungtys, kurios nebijo nešvarumų. Jums nereikės kruopščiai išvalyti ar plauti jungties, kad sujungti.

Pagrindinis privalumas, greitas ir patogus sujungimas ar atjungimas.

Galite rinktis iš labai plačios gamos jungčių tipų ir diametrų. Jungtys gali būti pagamintos iš paprasto juodojo metalo. Jis lengvai privirinamas prie Jūsų konstrukcijos.

Galite rinktis karštai cinkuotas greito jungimo jungtis. Jos pačios populiariausios.

Maisto ir chemijos pramonei galime pasiūlyti nerūdijančio plieno jungtis.

Klauskite mus apie greito sujungimo jungtis

8 + 7 =

Šakų smulkintuvas BIO 90

Šakų smulkintuvas BIO 90

Susmulkinkite nereikalingas šakas iki 80 mm. Šis šakų smulkintuvas nelabai bijo kietųjų dalelių tokių kaip žemė, smėlis, smulkių vinių. Galėsite smulkinti ir smulkias lentas. Skaityti daugiau…
Mėšlo skreperis AG Easiscrape

Skreperis AG Easiscrape

Lengvai ir greitai nuvalysite skystą mėšlą ar purvą fermoje, karvių takuose ar kieme. Galėsite valyti važiuodami į priekį ir atgal. Skaityti daugiau…
Automatinė stačiakampių ryšulių surinkimo priekaba SuperChaser QM

Automatinė priekaba SuperChaser QM

Visų dydžių stačiakampių ryšulių automatinio surinkimo priekaba SuperChaser QM surenka ryšulius, pasikrauna, transportuoja į sandėlį ir pastato sandėlyje neįtikėtinai greitai. Jums nereikės papildomos technikos dirbant su SuperChaser QM. Skaityti daugiau…
Tomahawk 5050XL šienainio dalytuvas - šiaudų kreiktuvas

Tomahawk 5050

Šienainio dalintuvas ir šiaudų kreiktuvas viename. Galite rinktis kelių ilgių būgnus. Skaityti daugiau…
Elektrinė pneumatinė žolių sėklų sėjamoji PS 200 M1ekologinėms akečioms

Grioviapjovių ir žalienų smulkintuvų - mulčerių sezonas

Pasirinkite grioviapjovę ar žalienų smulkintuvą – mulčerį pagal Jūsų poreikius ir mes Jums pasiūlysime pačią geriausią kainą su pristatymu į kiemą!  

0507 08

EKOTECHNOLOGIJOS

Iškilus klausimams, nedvejodami kreipkitės. Mes pabandysime atsakyti į Jūsų klausimus, jeigu nežinosime atsakymo, užklausime gamintojų.

Prenumeruokite mūsų Naujienlaiškius

Prenumeruokite UAB Ekotechnologijos Naujienlaiškius ir sužinokite pirmieji apie naujus produktus ir specialius pasiūlymus.

Prenumeruokite mūsų Naujienlaiškius

Jūs sėkmingai užsiprenumeravote Ekotechnologijų Naujienlaiškius!