+370 687 96150 info@ekotech.lt
Select Page

Drenažo ploviklis Drain-Jet Special

Galingas ir patogus naudoti Drain-Jet Special drenažo sistemos ploviklis

Galėsite išplauti ir išvalyti iki 500 m drenažinio vamzdžio

Drenazo ploviklis Sieger Drain-Jet Special

Sieger Drain-Jet Special – drenažo valymo įrenginys

Didelis valymo – praplovimo pajėgumas

Drain-Jet Special yra Sieger pagrindinis drenažo valytuvų modelis, šis modernus aparatas siūlo pajėgumus ir lengvą naudojimą, kurio galite tikėtis iš geriausio drenažo valytuvo modelio.
Didžiulį Sieger Drain-Jet S valymo pajėgumą lemia 500 metrų HPE praplovimo žarna, įtraukta į standartinę komplektaciją ir galingas stūmoklinis membraninis siurblys. Keturi varomi ratai užtikrina nepriekaištingą ir tikslų žarnos padavimą. Be to, specialiai sukurtas valymo antgalis leidžia praplauti drenažą naudojant saugų, žemą slėgį.

Paprastas naudojimas

Kad būtų užtikrintas optimalus naudojimas, pagrindinės Sieger drenažo ploviklio funkcijos yra valdomos hidrauliniu būdu. Pavyzdžiui, visa kreipiančioji sija, įskaitant plovimo siją-arką, yra hidrauliškai išlankstoma ir sulankstoma. Aukščio reguliavimas taip pat kontroliuojamas hidrauliškai, o kreipiančiąją siją galima ištraukti ir sustumti hidrauliškai. Tai leidžia manevruoti mašina priešais drenažo ar kanalizacijos vamzdžio angą, kad būtų galima greitai ir lengvai išvalyti drenažo sistemą.

Dizainas

Sieger drenažo – kanalizacijos valytuvas – praplovėjas ne tik puikiai veikia ir yra lengvai valdomas, bet ir išsiskiria mašinos konstrukcija ir apdaila. Dabartinis Sieger Drain-Jet yra dar patobulintas, ypač patikimo ir patikrinto Sieger HD drenažo – kanalizacijos valiklio variantas; yra išsaugotos visos geriausios savybės ir patobulinta mašina. Drenažo valytuvas yra surenkamas šiuolaikinėje Sieger gamykloje Čekijoje, kur aukštosios technologijos, efektyvus gamybos procesas suteikia patrauklią kainą.

SAVYBĖS

drenazo_ploviklio_drain_jet_vamzdzio_varancioji_pavara

Varančioji pavara

Sieger drenažo valytuvas – praplovėjas standartiškai montuojamas su keturiais varomaisiais ratais ir dviem hidrauliniais varikliais. Dviguba pavaros galia ir tolygus spaudimo paskirstymas užtikrina gerą 500 metrų plovimo žarnos valdymą ir nesuteikia praslydimo galimybės.

drenazo_ploviklio_vandens_siurblys

Galingas vandens siurblys

Galingo Comet aukšto slėgio stūmoklinio membraninio siurblio maksimalus našumas yra 142 litrai per minutę ir maksimalus darbinis slėgis – 50 barų. Siurblys pasirodė esąs efektyvus ir patikimas drenažo – kanalizacijos vamzdžių valymui – praplovimui.

drenazo_plovimo_automatinis_stabdymas

Automatinis stūmimo sustabdymas

ADS (Automatinis stūmimo sustabdymas) yra visiškai mechaninė pavaros sistemos funkcija. Ją galima sureguliuoti taip, kad pavara automatiškai sustoja arba sulėtėja reaguojant į bet kokį drenažiniame vamzdyje pasipriešinimą, tuo tarpu purkštuko plovimo funkcija tiesiog toliau tęsiasi.

drenazo_plovimo_rites_vamzdis

500 metrų plovimo žarna HPE

Sieger drenažo praplovimo įrenginyje kaip standartinė įranga yra aukštos kokybės HPE žarna. 500 metrų žarnos ilgio ir galingo siurblio derinys garantuoja neprilygstamą valymo – plovimo pajėgumą.

drenazo_plovimo-kompaktiska_zarnos_rite

Kompaktiška žarnos ritė

Dėl siauros ritės konstrukcijos, praplovimo vamzdis gali būti ištraukiamas ir susukamas be papildomos atramos. Nei pavara, nei kreipiančioji svirtis nepatiria streso, o tai prailgina tarnavimo laiką.

drenazo_plovimo_irenginio_atvira_konstrukcija

Atvira konstrukcija

Atviras patobulinto tvirto rėmo dizainas suteikia lengvą prieigą prie visų mašinos dalių. Tai suteikia pastebimai didesnį patogumą tiek naudojimo, tiek priežiūros metu.

drenazo_plovimo_sijos_hidraulinis

Hidrauliškai ištiesiama sija

Drenažo valytuvo svirtį galima lengvai ištiesti ir hidrauliškai atitraukti, kad siją būtų galima pastatyti iki reikiamo atstumo nuo išleidimo vamzdžio.

drenazo_plovimo_sijos_hidraulinis_sulankstymas

Hidrauliškai sulankstoma sija

Dėka šarnyrinės kreipiamosios sijos su hidrauliniu valdymu, pastatę plovimo siją į darbinę padėtį, papildomo montavimo ir darbų nereikia; jūs galite nedelsdami pradėti plauti drenažo vamzdžius.

drenazo_plovimo_irenginio_saugus_transportavimas

Sauga transportavimo metu

Kadangi kreipiamąją svirtį galima visiškai sulankstyti ir pritvirtinti transportavimo padėtyje, drenažo plovimo siurblys yra paruoštas naudoti pasiekus darbo vietą. Nereikia montuoti papildomų drenažo veleno sijos – arkos dalių.

drenazo_ploviklio_sijos_hidraulinis_aukscio_reguliavimas

Hidraulinis aukščio reguliavimas

Kadangi darbo padėtis skirtingose drenažo valymo vietose gali labai skirtis, Sieger drenažo valymo įrenginyje yra hidraulinis kreipiamosios sijos aukščio reguliavimas.

drenazo_ploviklio_ergonomiska_konstrukcija

Ergonomiška konstrukcija

Sieger drenažinis valytuvas sukurtas lengvai naudoti vienam asmeniui. Dėl daugybės dizaino ypatybių mašina yra ekonomiška ir efektyvi.

drenazo_plovimo_hidraulinio_valdymo_blokas

Hidraulinis valdymas

Norint, kad drenažo valymas būtų paprastas darbas, visos Sieger drenažo plovimo siurblio funkcijos valdomos hidrauliniu būdu, kad būtų optimaliai lengvai valdomas.

drenazo_ploviklio_slegio_reguliatorius

Slėgio reguliatorius

Tvirtas Comet slėgio reguliatorius pagamintas iš ilgaamžio žalvario. Rankena leidžia bet kuriuo metu sumažinti sistemos slėgį, pavyzdžiui, nustatant kreipiamąją siją.

drenazo_ploviklio_manometras_plovimo_spaudimui

Slėgio indikatorius

Drenažo sistema praplaunama saugiu žemu 7–10 barų slėgiu. Specialus antgalis valo drenažinį vamzdį ir pašalina nešvarumus. Stebėjimui slėgio yra sumontuotas slėgio indikatorius.

drenazo_valytuvo_drain_jet_skaitiklis

Atstumo indikatorius

Sieger drenažo valytuvo atstumo indikatorius rodo išvalyto vamzdžio ilgį. Tai leidžia lengvai nustatyti drenažinio vamzdžio užsikimšimo vietas.

drenazo_plovimo_hidraulinis_reguliavimas

Reguliavimo vožtuvas

Norint, kad drenažo valymas būtų paprastas darbas, visos Sieger drenažo plovimo siurblio funkcijos valdomos hidrauliniu būdu, kad būtų optimaliai lengvai valdomas.

drenazo_plovimo_sija_arka_sukasi_ratu

Drenažo valymo sija (arka)

Drenažo plovimo sijos galas gali pasisukti 360 laipsnių. Tai reiškia, kad nereikia jokių papildomų priedų tokiose situacijose kaip, pavyzdžiui, kitoje griovio pusėje esančios drenažo sistemos plovimui.

drenazo_plovimo_apsvietimas_transportuojant

Apšvietimas

Siekdamas maksimalaus saugumo dirbant ir transportuojant viešaisiais keliais, Sieger kaip standartinę įrangą įmontuoja visą Drain-Jet galinių žibintų rinkinį. Taip pat sumontuotos dvi didelės galinės ženklinimo plokštės.

drenazo_plovimo_lanksciai_sumontuotas_antgalis_purkstukas

Lanksčiai sumontuotas valymo antgalis

Valymo antgalis sumontuotas ant specialios lanksčios žarnos dalies, kuri automatiškai palaiko valiklio galvutę drenažinio vamzdžio viduryje. Ši sistema užtikrina visišką drenažo išvalymą.

drenazo_plovimo_siurblio_isiurbimo_zarna

Įsiurbimo žarna

Įsiurbimo žarna pagaminta iš aukštos kokybės medžiagų, kurios vienas iš privalumų yra nuolatinis lankstumas net esant žemesnei temperatūrai. Drenažas dažnai valomas žiemą, o ši siurbimo žarna tinkama naudoti iki -25 ° C !

drenazo_ploviklio_dizainas_apdaila

Apdaila

Visa mašina dažoma tvirta, atsparia smūgiams milteline danga šiuolaikine spalvų gama. Lengvai valoma apdaila daugelį metų išlaiko drenažo valiklį geriausios būklės.

drenazo_plovimo_antgalis_purkstukas

Valymo (plovimo) antgalis

Sieger sukurtas plovimo (valymo) antgalis, kuris pridedamas prie drenažo valiklio kaip standartinė įranga, yra ypatingas tuo, kad užtikrina galingą plovimą esant žemam vandens slėgiui. Papildomai pasirenkami valymo antgaliai garantuoja maksimalų visų tipų dirvožemio ir drenažinių vamzdžių valymą.

drenazo_ploviklis_su_kardaniniu_velenu

Kardaninis velenas

Drenažo valiklis parduodamas komplekte su ilgu kardaniniu velenu. Didelė Comet vandens siurblio galia suteikia pakankamai vandens optimaliam praplovimo žarnos valymui ir sutepimui net esant žemiems apsisukimams.

drenazo_plovimo_irenginio_svorio_centras_arti_traktoriaus

Svorio centras netoli traktoriaus

Sieger drenažinis valytuvas yra sukonstruotas taip, kad svorio centras būtų arti traktoriaus. Išilgai sumontuotas efektyvus siurblys, tai reiškia, kad mašina yra tinkama naudoti su mažu traktoriumi.

drenazo_ploviklio_isiurbimo_filtras

Įsiurbimo filtras

Be įsiurbimo tinklinio filtro, įtraukiamas vanduo praeina ir per įsiurbimo filtrą. Įvairių mašinų jungčių skersmuo buvo parinktas vienas kito atžvilgiu, kad būtų užtikrintas nepriekaištingas vandens srautas valymo metu.

drenazo_plovimo_geriausi_hidrauliniai_varikliai

Hidrauliniai varikliai

Sieger Drain-Jet drenažo valytuve sumontuoti aukščiausios kokybės hidrauliniai varikliai. Kiekvienas hidraulinis variklis sumontuotas taip, kad būtų užtikrintas optimalus ir ilgalaikis darbas.

drenazo_plovimo_sijos apsauga_nuo_kritimo

Kreipiamosios sijos apsauga

Norint užtikrinti maksimalų saugumą naudojant drenažo valytuvą, kreipiančioji sija turi saugos įtaisą, kuris apsaugo siją nuo kritimo, jei staiga prarandamas slėgis hidraulinėje sistemoje.

PAPILDOMAI UŽSAKOMA ĮRANGA

drenazine_sija_arka_40_60_cm

Komplektas - Drenažinė sija (arka) - nuo 40 iki 60 cm

drenazine_sija_arka_30_cm

Komplektas - Drenažinė sija (arka) - 30 cm

drenazinio_purkstuko_antgalis_15_60

Drain-Jet purkštuko antgalis 15° ø60

drenazinio_purkstuko_antgalis_30_12G

Drain-Jet purkštuko antgalis 30° 12G

drenazinio_purkstuko_antgalis_30_3G

Drain-Jet purkštuko antgalis 30° 3G

Tecta_drenazo_aptikimo_irenginys

Tecta drenažo aptikimo įrenginys

altra_drenazo_aptikimo_irenginys

Altra drenažo aptikimo įrenginys

Drenažo valymo nauda

Visuotinai žinoma, kad tinkamai veikiantis žemės ūkio paskirties žemės drenažas pagerina pasėlių derlių. Auginimo sezonas ne tik pratęsiamas, nes žemę galima įdirbti anksčiau, bet ir geras vandens drenavimas reiškia, kad pasėliai geriau auga, todėl gaunamas didesnis ir geresnis derlius.
Norint ir toliau naudotis šiais drenažo sistemos pranašumais, svarbu ją tinkamai prižiūrėti. Savaime suprantama, kad norite tai padaryti saugiai ir ekonomiškai. Sieger Drain-Jet Special (S) drenažo valytuvas yra geriausia mašina šiam darbui atlikti.

PavadinimasSieger Drain-Jet Special
Daikto numeris112202AS600
Pakabinimas
Pakabinimastritaškis pakabinimas
Kitas pakabinimasŠakinio krautuvo tvirtinimo taškai
Hidraulika
Varikliai3 hidrauliniai varikliai
Cilindrai2 hidrauliniai cilindrai
Valdymo vožtuvai1 valdymo vožtuvas, 1 integruotas slėgio kompensatorius
Traktoriaus jungtisDvigubo arba vieno veikimo vožtuvas su be slėgio grįžtama jungtimi
Darbas
HidraulinisRankenos ir reguliavimo vožtuvas
Siurblys
Prekės ženklas ir tipasStūmoklinis membraninis siurblys Comet ™ APS 145
PavaraTraktoriaus darbinis velenas per pridėtą „Walterscheid ™ W100E1010“ kardaninį darbinį veleną
Minimalūs apsisukimai300 aps. / min.
Rekomenduojami apsisukimai350–370 aps. / min.
Maksimalūs apsisukimai540 aps. / min.
Rekomenduojamas darbinis slėgis30–35 bar
Didžiausias darbinis slėgis50 bar
Maksimalus siurblio debitas142 l/min.
Plovimo vamzdis ir plovimo greitis
MedžiagaHPE (kietas polietilenas)
Ilgis500 metrai
MatmenysØ 27 mm x 3.3 mm
Pavara2 hidrauliniai varikliai su 4 varančiaisiais ratais
Greičio reguliavimasbepakopis
Rekomenduojamas išvyniojimo greitisapie 30 m / min.
Rekomenduojamas suvyniojimo greitisapie 20-25 m / min.
Žarnos ir valymo antgalis
Įsiurbimo žarna15 metrų, 30 mm žarna, su plūde ir įsiurbimo filtru (lanksti iki -25 ° C)
Perpildymo žarna6 metrų, 1“ žarna
Valymo (plovimo) antgalis1 anga priekyje (2,0 mm) ir 12 gale (2,5 mm)
Montavimas, valymo antgalioLanksti apsauga
Kreipiančioji sija
Išlankstymas / sulankstymasHidraulinis
Ištiesimas / sutraukimasHidraulinis
Aukščio reguliavimasHidraulinis
Žarnos išvyniojimas / suvyniojimasHidraulinis
Įvairūs
Apšvietimasstandartinis
Atstumo indikatoriusstandartinis
Slėgio indikatoriusstandartinis
Garantija1 metai
Matmenys
Ilgis sulankstyta sija1,00 m
Ilgis transportavimo padėtyje3,90 m
Ilgis, išlankstyta ir visiškai ištiestas sija6,50 m
Plotis1,00 m
Prailginimas0,80 m
Aukštis transportavimo padėtyje3,20 m
Aukštis iki ritės viršaus2,30 m
Svoris
Tuščiasapie 675 kg
Pripildytas vandensapie 840 kg

Klauskite mus apie drenažo sistemų plovimo įrenginį Drain-Jet S

11 + 2 =

Šluotos krautuvams, traktoriams ir kitai technikai

Šluota ActiSweep

Šluotos visiems krautuvams ir traktoriams. Šluokite iki 1000 km.

Robocrop ravėtuvas ravėti tarp augalų

Ravėtuvai kauptuvai

Robocrop InRow ravėtuvai kauptukai ravėti tarp augalų ir tarpvagius. Skaitykite daugiau...

Elektrinė pneumatinė žolių sėklų sėjamoji PS 200 M1 volams

Elektrinės sėjamosios

Elektrinė pneumatinė žolių sėklų sėjamoji PS 200 M1 gali būti naudojama su kultivatoriais, volais, skutikais ir t. t. Skaityti daugiau...

Žalienų smulkintuvas (grioviapjovė - krūmapjovė) TLM

Mulčeris - grioviapjovė

Žalienų smulkintuvas (grioviapjovė - krūmapjovė) TLM

Gerve VF105-RED IRON

Tempimo gervės

Be vargo, lengvai trauksite mišką, žvėris po medžioklės, trosus ar kabelius statybose. Galėsi užsikelti krovinius iki 200 kg pagal poreikius.

0507 08

EKOTECHNOLOGIJOS

Iškilus klausimams, nedvejodami kreipkitės. Mes pabandysime atsakyti į Jūsų klausimus, jeigu nežinosime atsakymo, užklausime gamintojų.

Prenumeruokite mūsų Naujienlaiškius

Prenumeruokite UAB Ekotechnologijos Naujienlaiškius ir sužinokite pirmieji apie naujus produktus ir specialius pasiūlymus.

Prenumeruokite mūsų Naujienlaiškius

Jūs sėkmingai užsiprenumeravote Ekotechnologijų Naujienlaiškius!