+370 687 96150 info@ekotech.lt
Select Page
Lapų vakuuminis siurblys JUMBO

Žaliojo kraiko gamyba

DODA ŽALIOJO KRAIKO sraigtiniai separatoriai leidžia iš zootechninės kilmės skysto mėšlo atskirti esantį pluoštą, kad jį vėl galima būtų panaudoti gyvulių kreikimui.

Įmonė ar ūkis, kuriame sumontuojama DODA ŽALIOJO KRAIKO sistema, turės EKONOMINIUS, EKOLOGINIUS pranašumus ir gyvulių geresnę SVEIKATĄ ir GEROVĘ savo ūkyje.

Zaliojo kraiko ir ritininis separatoriai

Nebereikės pirkti ar paruošti daug šiaudų, pjuvenų ar kitų produktų, reikalingų kreikimui.

Kraiko turėsite daugiau nei būtina.

Mastitų kiekio sumažėjimas, padidins pieno kiekį.

Bus didesnis patogumas gyvūnui, kuris maloniai guli ant labai švelnios, sausos ir minkštos medžiagos, pagamintos DODA ŽALIO KRAIKO sistema.

Geresnis karvių tešmenų valymas ir pailgės vidutinis gyvulių gyvenimo laikas.

Naudojant ŽALIĄ KRAIKĄ, SUMAŽINSITE sausos medžiagos kiekį, kurį turėtumėte supilti į rezervuarą ar lagūną.

Kreikiant daug mažiau dulkių, išsiskiriančių į aplinką, nei iš šiaudų / pjuvenų.

Reikės mažesnių srutų saugojimo talpų.

Separuojant sumažės fosforo likusio skystyje.

Įnašas į CO2 išmetimo į atmosferą mažinimui.

Sausas zaliasis kraikas

Gautas kraikas su DODA separatoriumi turi apie 40% sausos medžiagos.

Kasdieninis šviežio skysto mėšlo separavimas leidžia užkirsti kelią fermentacijos procesui ir dėl šios priežasties iš proceso gautos sausos medžiagos turi optimalias charakteristikas, kurios turi būti naudojamos žaliame kraike (bakteriškai stabilios, šiltos ir minkštos).

Atskirta kietoji dalis yra pakreikiama į guoliavietes paprastu būdu ir tradiciniais metodais, kuriuos jau naudoja ūkis. Suformuotas sluoksnis tampa minkšta ir patogia guoliaviete, kurią įvertina galvijų banda.

Dėl didelio trumpo pluošto procento, yra lengvesnė mėšlo absorbcija (kempinės efektas). Dėl šio poveikio yra: švaresni gyvūnai, mažiau kvapų, lengvesnis ir geresnis bendras tvartų ir gyvūnų judėjimo zonų valymas.

Pakreiktos ŽALIUOJU KRAIKU zonos ( grotelės ir takai) yra daug mažiau slidžios, todėl yra mažesnė rizika galvijams susižeisti.

Jūs galėsite pasirinkti, kuri iš dviejų sistemų turi būti naudojama pagal atskiriamos sausos medžiagos poreikį. Ritininis separatorius, skirtas agronominiam panaudojimui (laukų mėšlas). Žaliojo kraiko gamybos separatorius, norint gauti medžiagas skirtas kreikimui.

Dodos žaliojo kraiko separatoriaus veikimas kombinuojamas kartu su ventiliatoriais, kurie išpučia atskirtą kietąjį produktą. Rezultatas – labai minkštas ir sausas kraikas.

Po separavimo galite iškart naudoti žaliąjį kraiką!

Rekomenduojame, dėl geresnių žaliojo kraiko savybių, geriausia gaminti kraiką kasdien, reikalingą guoliaviečių formavimui ir išvengti kraiko laikymo.

Vėl surinktame mėšlė jau nebėra ilgo pluošto, todėl jį lengviau sumaišyti ir pumpuoti. Siurblys mažiau dyla, o srutos tampa daugiau homogenizuotomis skystomis trąšomis, kurias reikia išseparuoti, supilti į rezervuarus ar išvežti į laukus.

Klauskite mus apie Žaliojo kraiko gamybos įrangą

9 + 5 =

Tomahawk 7150 šiaudų dvigubo smulkinimo smulkintuvas - kreiktuvas

Tomahawk 7150 dvigubo smulkinimo

Tai mašina, kuri sutaupys Jums darbą, šiaudus ir padidins pieno kiekį. Skaityti daugiau...

Kreiktuvas gesintoms kalkėms AG Mini

Kreiktuvas AG MINI

Kreiktuvu AG MINI galėsite pakreikti dezinfekcinėmis medžiagomis sumažindami riziką pakenkti savo sveikatai. Skaityti daugiau...

Elektrinė pneumatinė žolių sėklų sėjamoji PS 200 M1 volams

Elektrinės sėjamosios

Elektrinė pneumatinė žolių sėklų sėjamoji PS 200 M1 gali būti naudojama su kultivatoriais, volais, skutikais ir t. t. Skaityti daugiau...

Stačiakampių ryšulių kukurūzų presas MVA750 ruošiasi vynioti

Kukurūzų presas

Su kukurūzų stačiakampių ryšulių presu supresuosite ir apvyniosite beveik visas birias medžiagas. Skaityti daugiau...

Gerve VF105-RED IRON

Tempimo gervės

Be vargo, lengvai trauksite mišką, žvėris po medžioklės, trosus ar kabelius statybose. Galėsi užsikelti krovinius iki 200 kg pagal poreikius.

0507 08

EKOTECHNOLOGIJOS

Iškilus klausimams, nedvejodami kreipkitės. Mes pabandysime atsakyti į Jūsų klausimus, jeigu nežinosime atsakymo, užklausime gamintojų.

Prenumeruokite mūsų Naujienlaiškius

Prenumeruokite UAB Ekotechnologijos Naujienlaiškius ir sužinokite pirmieji apie naujus produktus ir specialius pasiūlymus.

Prenumeruokite mūsų Naujienlaiškius

Jūs sėkmingai užsiprenumeravote Ekotechnologijų Naujienlaiškius!