+370 687 96150 info@ekotech.lt
Select Page

Braškių priežiūros technika

Braškių auginamų ant pakeltų vagų atžalų (ūsų) pjoviklis

Braškių ūglių pjoviklis

Panaudodami braškių auginamų ant pakeltų vagų atžalų pjoviklį atliksite sunkų darbą gretai ir kokybiškai. Jums nereikės samdyti daug darbo jėgos, tai atliksite vienas. Skaityti daugiau…

Plastikiniai šepečiai valo pakeltas vagas. Pašalina senus lapus nuo plastikine plėvele uždengtų vagų. Plastikinių šepečių ir plieninių pirštų kombinacija suteikia galimybę lengvai pašalinti šiaudus nuo braškių po žiemos apsaugos. Darbinis aukštis reguliuojamas traktoriaus hidraulikos ir gali būti elektriniu būdu šlavimo elementai perstumti į vieną ar į kitą pusę.Plastikiniai šepečiai valo pakeltas vagas. Pašalina senus lapus nuo plastikine plėvele uždengtų vagų. Plastikinių šepečių ir plieninių pirštų kombinacija suteikia galimybę lengvai pašalinti šiaudus nuo braškių po žiemos apsaugos. Darbinis aukštis reguliuojamas traktoriaus hidraulikos ir gali būti elektriniu būdu šlavimo elementai perstumti į vieną ar į kitą pusę.

Braškių vagų valymo šepetys

Braškių vagų valymo šepečiu greitai ir lengvai nuvalysite šiaudus pavasarį ar kai nupjausite ūglius ir lapus. Skaityti daugiau…

Rotorinis kultivatorius - tarpueilių freza FP

Rotorinis kultivatorius - tarpueilių freza

Rotorinis kultivatorius – tarpueilių freza FP
Braškių atžalų pjoviklis

Braškių atžalų pjoviklis

Braškių atžalų pjoviklis

Braškių mulčiavimas

Braškių mulčiavimas Tomahawk 5050

Braškių mulčiavimas Tomahawk 5050
Zaliu sparagu smidru nuemimo masina

Derliaus nuėmimo elektrinis vežimėlis

Derliaus nuėmimo elektrinis vežimėlis padės darbuose. Lengvai ir greitai nuimsite derlių. Skaityti daugiau...

Gerve VF105-RED IRON

Tempimo gervės

Be vargo, lengvai trauksite mišką, žvėris po medžioklės, trosus ar kabelius statybose. Galėsi užsikelti krovinius iki 200 kg pagal poreikius.

0507 08

EKOTECHNOLOGIJOS

Iškilus klausimams, nedvejodami kreipkitės. Mes pabandysime atsakyti į Jūsų klausimus, jeigu nežinosime atsakymo, užklausime gamintojų.

Prenumeruokite mūsų Naujienlaiškius

Prenumeruokite UAB Ekotechnologijos Naujienlaiškius ir sužinokite pirmieji apie naujus produktus ir specialius pasiūlymus.

Prenumeruokite mūsų Naujienlaiškius

Jūs sėkmingai užsiprenumeravote Ekotechnologijų Naujienlaiškius!