+370 687 96150 info@ekotech.lt
Select Page

Braškių priežiūros technika

Braškių auginamų ant pakeltų vagų atžalų (ūsų) pjoviklis

Braškių ūglių pjoviklis

Panaudodami braškių auginamų ant pakeltų vagų atžalų pjoviklį atliksite sunkų darbą gretai ir kokybiškai. Jums nereikės samdyti daug darbo jėgos, tai atliksite vienas. Skaityti daugiau…

Plastikiniai šepečiai valo pakeltas vagas. Pašalina senus lapus nuo plastikine plėvele uždengtų vagų. Plastikinių šepečių ir plieninių pirštų kombinacija suteikia galimybę lengvai pašalinti šiaudus nuo braškių po žiemos apsaugos. Darbinis aukštis reguliuojamas traktoriaus hidraulikos ir gali būti elektriniu būdu šlavimo elementai perstumti į vieną ar į kitą pusę.Plastikiniai šepečiai valo pakeltas vagas. Pašalina senus lapus nuo plastikine plėvele uždengtų vagų. Plastikinių šepečių ir plieninių pirštų kombinacija suteikia galimybę lengvai pašalinti šiaudus nuo braškių po žiemos apsaugos. Darbinis aukštis reguliuojamas traktoriaus hidraulikos ir gali būti elektriniu būdu šlavimo elementai perstumti į vieną ar į kitą pusę.

Braškių vagų valymo šepetys

Braškių vagų valymo šepečiu greitai ir lengvai nuvalysite šiaudus pavasarį ar kai nupjausite ūglius ir lapus. Skaityti daugiau…

0507 08

EKOTECHNOLOGIJOS

Iškilus klausimams, nedvejodami kreipkitės. Mes pabandysime atsakyti į Jūsų klausimus, jeigu nežinosime atsakymo, užklausime gamintojų.

Prenumeruokite mūsų Naujienlaiškius

Prenumeruokite UAB Ekotechnologijos Naujienlaiškius ir sužinokite pirmieji apie naujus produktus ir specialius pasiūlymus.

Prenumeruokite mūsų Naujienlaiškius

Jūs sėkmingai užsiprenumeravote Ekotechnologijų Naujienlaiškius!

Share This