+370 687 96150 info@ekotech.lt
Select Page
Braškių ūsų pjoviklis auginamų ant vagų kabinamas ant traktoriaus priekio

Braškių atžalų pjoviklis ant paaukštintų vagų

Braškių atžalų pjoviklis puikiai nupjauna ne tik atžalas, kabančias ant pakeltų vagų, bet ir tas, kurios yra prigludusios prie polietileno plėvelės.

Mašina gali būti naudojama beveik ant visų tipų pakeltų vagų, kur yra 1, 2 ar daugiau eilių vagoje. Pjovimo elementai yra montuojami kiekvienai vagai nuo 2 iki 4 vienetų, priklausomai nuo vagos formos ir eilių vagoje.

Kiekvienai vagai yra montuojama individuali šasi su ratais. Jos jungiamos prie rėmo su universaliomis jungtimis tam, kad galėtų nepriklausomai nuo traktoriaus sekti vagą. Tai leidžia dirbti ant įvairių formų vagų. Be to, neturi jokios reikšmės, ar Jūs tiksliai seksite traktoriaus sodinimo vėžes, ar važiuosite per vagų sujungimus.

Kiekvienas pjovimo elementas turi rotorių su guminiais pirštais ir pjovimo peilį.

Pirmiausia, guminiai pirštai pakelia atžalas ir nubloškia jas ant peilio, po to numeta nuo pjovimo elemento ant polietileno plėvelės apsaugodamas plėvelę nuo peilio. Dėl šios konstrukcijos mechanizmas, kuris pakelia atžalas, yra visada kontakte su polietileno plėvele ir nesužaloja jos.

Įprastai atžalų pjovimo mechanizmas yra montuojamas traktoriaus priekyje. Dėl šios priežasties užpakalyje traktoriaus kabinamas šepetys, kuriuo pilnai nuvaloma vaga. VISA TAI ATLIEKAMA VIENU VAŽIAVIMU! 

Klauskite mus apie braškių ūsų pjoviklį

6 + 6 =

Rotorinis kultivatorius - tarpueilių freza FP

Rotorinis kultivatorius - tarpueilių freza

Rotorinis kultivatorius – tarpueilių freza FP
Braškių vagų valymo šepetys

Braškių vagų valymo šepetys

Braškių vagų valymo šepetys
Braškių mulčiavimas

Braškių mulčiavimas Tomahawk 5050

Braškių mulčiavimas Tomahawk 5050
Zaliu sparagu smidru nuemimo masina

Derliaus nuėmimo elektrinis vežimėlis

Derliaus nuėmimo elektrinis vežimėlis padės darbuose. Lengvai ir greitai nuimsite derlių. Skaityti daugiau...

Gerve VF105-RED IRON

Tempimo gervės

Be vargo, lengvai trauksite mišką, žvėris po medžioklės, trosus ar kabelius statybose. Galėsi užsikelti krovinius iki 200 kg pagal poreikius.

0507 08

EKOTECHNOLOGIJOS

Iškilus klausimams, nedvejodami kreipkitės. Mes pabandysime atsakyti į Jūsų klausimus, jeigu nežinosime atsakymo, užklausime gamintojų.

Prenumeruokite mūsų Naujienlaiškius

Prenumeruokite UAB Ekotechnologijos Naujienlaiškius ir sužinokite pirmieji apie naujus produktus ir specialius pasiūlymus.

Prenumeruokite mūsų Naujienlaiškius

Jūs sėkmingai užsiprenumeravote Ekotechnologijų Naujienlaiškius!