+370 687 96150 info@ekotech.lt
Select Page

Bulvių auginimo technika

Bulvių auginimo technika labai mažiems ūkiams ir dideliems

Pusiau automatine sodinamoji TPA-PP2_A

Pusiau automatinė bulvių sodinamoji

Ši bulvių sodinamoji yra labai paprasta ir funkcionali, kiekvienas elementas turi rotorių – karuselę, kuri suskirstyta sektoriais ir sukantis nuneša gumbą iki angos leidžiančios gumbams nukristi į vagą.
Pusiau automatinė bulvių sodinamoji varoma sodinimo elemento varomuoju ratu.
Gumbus užverčia diskai su reguliuojamu nuolydžiu arba noragai su reguliuojamomis verstuvėmis.
Mašina skirta bulvėms, sveikoms arba supjaustytoms, ar kitokių gumbavaisių ar svogūnėlių gumbų sodinimui.
Atstumas tarp vagų yra reguliuojamas, o sodinimo atstumas gali būti nuo 17 iki 45 cm, keičiant pavaras krumpliaračiais.

Pusiau automatine sodinamoji TPA-PP2_A

Bulvių sodinamoji TPA-PP2/A

Pusiau automatinė bulvių sodinamoji TPA-PP2/A 2 vagų kabinama ant traktoriaus, užžėrimas su reguliuojamais noragais

Pusiau automatine sodinamoji TPA-PP2_D

Bulvių sodinamoji TPA-PP2/D

Pusiau automatinė bulvių sodinamoji TPA-PP2/D 2 vagų kabinamas ant traktoriaus su diskais užžerti pasodintas bulves

PAPILDOMAI UŽSAKOMA ĮRANGA

ModelisTPA-PP1/DTPA-PP2/DTPA-PP3/DTPA-PP4/DTPA-PP2/A
Vagosvnt.12342
Plotiscm150150200300200
Ilgiscm150150150150150
Svoriskg148210268348258
GaliaAG2030405030
Sėklų atstumaicm17, 20, 25, 30, 40, 4517, 20, 25, 30, 40, 4517, 20, 25, 30, 40, 4517, 20, 25, 30, 40, 4517, 20, 25, 30, 40, 45

Klauskite mus apie Pusiau automatinę bulvių sodinamąją

14 + 10 =

SPA-2T BABY automatine bulviu sodinamoji dvieju vagu

Automatinė bulvių sodinamoji Baby

Automatinė bulvių sodinamoji Baby yra kompaktiška bulvių ir kitų kultūrų sodinamoji, skirta mažiems žemės sklypams ar terasoms kalnuose.

Reguliuojamas noragas suformuoja vagą, o grandinė su kaušeliais nuneša gumbą į norimą gylį. Sodinimo atstumą (4 atstumai) galima lengvai ir greitai pakeisti krumpliaračiais. 2 reguliuojami diskai leidžia gauti kintamą užžėrimą.

SPA-T BABY automatine bulviu sodinamoji

Bulvių sodinamoji SPA-T Baby

Automatinė bulvių sodinamoji SPA-T Baby su reguliuojamais užžėrimo diskais

PA-M BABY automatine bulviu sodinamoji motoblokui

Bulvių sodinamoji SPA-M Baby

Automatinė bulvių sodinamoji SPA-M Baby kabinama prie motobloko ( dviejų ratų traktoriaus) su reguliuojamais diskais

SPA-2T BABY automatine bulviu sodinamoji dvieju vagu

Bulvių sodinamoji TPA-PP2/D

Automatinė bulvių sodinamoji Baby SPA-2/T, 2 vagų mažam traktoriui

Greičių dėžės konstrukcija, leidžia greitai ir lengvai pakeisti bulvių sėklos sodinimo atstumus.

Norint atjungti greičių dėžę, lengvai galima ištraukti kaištį ir bulvių sodinimo transporteris nesisuks.

Fiksacinis kaistis perjungimui sodinamosios i neutralia padėti

Fiksacinis kaištis perjungimui bulvių sodinamąją į neutralią padėtį

 

ModelisSPA/TSPA/MSPA-2/T
Plotiscm8080140
Ilgiscm9013090
Aukštiscm109109109
Svoriskg9484150
GaliaAG151025
Maks. pakrovimo svoriskg5050100
Sėklų atstumaicm25, 30, 35, 4025, 30, 35, 4025, 30, 35, 40

Klauskite mus apie Automatinę bulvių sodinamąją BABY

2 + 12 =

Automatine bulviu sodinamoji SPA-A su noragais

Automatinė bulvių sodinamoji

Bendrovė F.lli Spedo, atlikusi kelis mėnesius trukusius išsamius tyrimus ir bandymus lauke, sukūrė naują sodinimo elementą, kuris leidžia sutrumpinti darbo laiką ir padidinti mašinos efektyvumą, tikslesnio ir kontroliuojamo gumbų padėjimo.
Bulvių sodinamoji taip pat gali dirbti kalvotose vidutinio nuolydžio žemėse, dėl gumbų kreipiamosios kanalo pokrypio.

Automatine bulviu sodinamoji SPA-A su noragais

Bulvių sodinamoji SPA-A

Automatinė bulvių sodinamoji SPA-A su reguliuojamais užžėrimo noragais

Automatine bulviu sodinamoji SPA-D

Bulvių sodinamoji SPA-D

Automatinė bulvių sodinamoji SPA-D kabinama ant traktoriaus su reguliuojamais diskais

Sodinamosios elementas su reguliuojamu noragu

Bulvių automatinės sodinamosios sodinimo elementas

Automatinės bulvių sodinamosios sodinimo elementas su reguliuojamu noragu ir užžėrimo diskais

Sodinimo elementas su atraminiu ratu

Bulvių sodinamosios sodinimo elementas su lygiagretainio sistema

Automatinės bulvių sodinamosios sodinimo elementas su lygiagretainio sistema, su noragu ir reguliuojamais užžėrimo diskais

Naujajame 2016 sodinimo elemente yra įtaisas, leidžiantis atlaisvinti transporterio juostą. Šis veiksmas palengvina diržo valymą ir apsaugo jį nuo įtempimo, kai mašina pastatoma laikymui (sezono pabaigoje).

AUTOMATINĖ BULVIŲ SODINAMOJI SPA-A ir SPA-D, suprojektuota vidutiniams ir dideliems ūkiams, leidžia greitai ir kokybiškai pasodinti bulves. Stipri konstrukcija SU DVIGUBU RĖMU leidžia dirbti nelygiu paviršiumi, nepažeidžiant pačios sodinamosios. Sodinimo elementas su diržo pasvirimu (pav. 1A) leidžia dirbti kalvotose žemės sklypuose su vidutiniu nuolydžiu.

Bulvių sodinimo elemente įrengtas apžiūros langelis (5C pav.), skirtas išvalymui ir apžiūrai arba išėmimui likusių sėklų. Bunkeryje sumontuota guma padengta drobe (5B pav.), kuri neleidžia gumbavaisiams spausti sodinimo diržą. Ant diržo (5A pav.) yra kaušeliai gumbams, kurių skersmuo nuo 30 iki 50 mm. Norint sodinti smulkesnius gumbus, reikia užsisakyti mažesnio skersmens plastikines redukcijas (įdėklus) (4 pav.), kuriuos reikia įdėti į kaušelį.

Viršutinis skriemulys su mažais skersiniais strypais (2A pav.), sumontuotas su 2 įtempimo spyruoklėmis (2C pav.) diržo įtempimui, leidžia geriau ir nuolat būti prispaustam prie sodinimo juostos, pašalinant galimą slydimą, dėl kurio gali nepavykti tiksliai sodinti.

Naujajame 2016 elemente yra įtaisas (3 pav.), leidžiantis atlaisvinti transporterio juostą. Šis veiksmas palengvina diržo išvalymą ir apsaugo jį nuo įtempimo, kai mašina pastatoma saugojimui (sezono pabaigoje).

Apatinis pavaros skriemulys (6 pav.), turi simetrišką formą su mažais sparnais. Ši forma neleidžia kauptis pašalinėms medžiagoms, kurios gali sugadinti sodinimo diržą.

Mechaninis vibratorius (2B pav.), esantis už diržo, suteikia pakankamą ir pastovią vibraciją, kuri neleidžia ant vieno kaušelio papulti daugiau kaip vieną gumbą.

Reguliuojama vagų norago dalis (1B pav.) savo ypatinga forma sudaro vienalytę vagą norimame gylyje. Diskai (1C pav.) (SPA-2/D), kurių skersmuo 460 mm (510 mm pagal pageidavimą), gali būti reguliuojami keliose padėtyse, kad būtų gautas geriausias užžėrimas. Diskų laikikliai turi suspaudimo spyruoklę (1D pav.), kuri leidžia dirbti sunkiame dirvožemyje. Ypatingiems poreikiams (dirvožemis su akmenimis ar piktžolėmis) mašina gali būti gaminama su plaukiojančiais noragais, su spyruoklėmis (pav. 7) (SPA-2/A).

Sodinimo atstumams keisti žvaigždinė pavarų dėžė (9 pav.) yra labai paprasta naudojimui ir leidžia per trumpą laiką pasiekti norimus atstumus tarp gumbų. Galima pasirinkti 12 padėčių (žr. atstumų lentelę). Sodinimo elementas gali būti parduodamas su noragu ant lygiagretainės sistemos su ratu gylio valdymui (8 pav.).

bulviu sodinamosios elementas

Bulvių sodinamosios elementas (1 pav.)

Bulviu sodinamosios transporterio volas

Bulvių sodinamosios transporterio volas (2 pav.)

Bulviu sodinamosios transporterio atleidimo mechanizmas

Bulvių sodinamosios transporterio atleidimo mechanizmas (3 pav.)

Bulviu sodinamosios sodinimo elementai ant transporterio

Bulvių sodinamosios sodinimo elementai ant transporterio (4 pav.)

Bulviu sodinamosios bunkeris

Bulvių sodinamosios bunkeris (5 pav.)

Bulviu sodinamosios volelis

Bulvių sodinamosios volelis (6 pav.)

Bulviu sodinamosios noragai su spyruoklemis

Bulvių sodinamosios noragai su spyruoklėmis, reguliuojami (7 pav.)

Sodinimo elementas su atraminiu ratu

Sodinimo elementas su atraminiu ratu gylio reguliavimui (8 pav.)

Bulviu sodinamosios pavaru deze

Bulvių sodinamosios pavarų dėžė (9 pav.)

Papildomai galima užsisakyti ir tokius variantus:

Bulviu sodinamoji su vagu formuotuvu

Bulvių sodinamoji su vagų formuotuvu taupymui    

Trasu barstomoji ant bulviu sodinamosios

Trasų barstomoji ant bulvių sodinamosios išlaidų taupymui    

Bulviu sodinamosios mikrogranuliatorius

Bulvių sodinamosios mikrogranuliatorius specialioms trąšoms ar pesticidams įterpti    

Bulviu sodinamosios dezinfekavimo skyscio ispurskimo irenginys

Bulvių sodinamosios dezinfekavimo skysčio išpurškimo įrenginys    

Bulviu sodinamosios distancinis valdymas

Bulvių sodinamosios distancinis valdymas iš kabinos    

Bulviu sodinamosios vibravimo groteles

Bulvių sodinamosios vibravimo grotelės sumetimui bulvių ant transporterio

ModelisSPA-1/DSPA-2/DSPA-2/ASPA-3/DSPA-4/DSPA-4D/H
Vagosvnt.122344
Plotiscm95180180210300340
Ilgiscm170170170170170235
Svoriskg2504804306409901400
Maks. pakrovimo svoriskg15050050060011001700
Sodinimo greitisha/h0,2-0,30,4-0,60,4-0,60,6-0,80,8-1,21.5
Atstumas tarp vagųcm70, 75, 80, 9070, 75, 80, 9050, 55, 6070, 75, 80, 9075, 80
GaliaAG3050506080100-120
SPA-1SPA-2SPA-2SPA-3SPA-4SPA-4
Atstumas tarp sėklųcm14, 18, 22, 26, 32, 3914, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 32, 35, 39, 4214, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 32, 35, 39, 4214, 16, 18, 20, 22, 26, 28, 32, 35, 3914, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 32, 35, 39, 4214, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 32, 35, 39, 42

Klauskite mus apie Automatinę bulvių sodinamąją SPA-A ir SPA-D

9 + 2 =

Bulviu automatine sodinamoji su hidrauliniu bunkeriu SPA-24D_TH-1000

Automatinės bulvių sodinimo mašinos su hidrauliniu bunkeriu

Automatinės bulvių sodinamosios SPA2/D TH1000, SPA4/D THTR, SPA4/D TH2000 su hidrauliniu bunkeriu yra skirtos labai dideliems ūkiams. Bunkeris yra didelės talpos, leidžiantis be pakrovimo sodinti didelius plotus.

Galima rinktis automatines sodinamąsias dviejų vagų ar keturių vagų. Bulvių sodinamosios gali būti pakabinamos ir prikabinamos. 

Sodinamosiose montuojami sodinimo elementai su noragu ir yra sumontuoti ant lygiagrečios sistemos su atraminiu ratu.

Bulviu automatine sodinamoji su hidrauliniu bunkeriu SPA-24D_TH-1000

Bulvių sodinamoji SPA2/D TH1000

Automatinė bulvių sodinamoji SPA2/D TH1000 – dviejų vagų su reguliuojamais užžėrimo noragais, pakabinama su 1000 kg talpa

Bulviu automatine sodinamoji su hidrauliniu bunkeriu SPA-4D_THTR

Bulvių sodinamoji SPA4/D THTR

Automatinė bulvių sodinamoji SPA4/D THTR prikabinama prie traktoriaus su reguliuojamais diskais ir 2000 kg talpos bunkeriu

Bulviu automatine sodinamoji su hidrauliniu bunkeriu SPA4/D TH-2000

Bulvių automatinė sodinamoji SPA4/D TH2000

Automatinė bulvių sodinamoji SPA4/D TH2000 pakabinama ant traktoriaus su reguliuojamais diskais ir 2000 kg talpos bunkeriu

Sodinimo elementas su atraminiu ratu

Bulvių sodinamosios sodinimo elementas su lygiagretainio sistema

Automatinės bulvių sodinamosios sodinimo elementas su lygiagretainio sistema, su noragu ir reguliuojamais užžėrimo diskais

Didžiausia nauda yra bunkerio talpa, kuri leidžia sodinti bulves be sustojimo užpylimui bunkerio. Sutaupomas darbo laikas ir kuras.

ModelisSPA-2/DSPA-4/DSPA-4/D
Vagosvnt.244
Plotiscm225360360
Ilgiscm250250250
Svoriskg80016001750
Maks. pakrovimo svoriskg100020002000
Sodinimo greitisha/h0,4-0,61.51.5
Atstumas tarp vagųcm70, 75, 80, 9070, 75, 80, 9070, 75, 80, 90
GaliaAG50100-12055
Atstumas tarp sėklųcm14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 32, 35, 39, 4214, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 32, 35, 39, 4214, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 32, 35, 39, 42

Klauskite mus apie Automatinę bulvių sodinamąją SPA4/D TH su hidrauliniu bunkeriu

3 + 12 =

Vagu formuotuvas

Vagų formuotuvas

SPEDO mechaninis vagų formavimo įrenginys (formuotuvas) sukuria puikios formos ir stabilias vagas, tiek puriame dirvožemyje, tiek vidutinio sunkumo dirvožemyje. Spyruokliniai kultivatoriaus nagai, esančios ant vagų formuotuvo priekinės dalies, išpurena dirvą, kad vagų plūgo diskai sustumtų dirvą į tolygias ir vienodas pakeltas vagas.

Vagų formuotuvas suformuoja vagas, kurios leidžia daugiau gauti saulės šviesos, taip pat nesusidaro paviršiuje vandens užmirkimo, nes formuotuvas suformuoja kūgio formos vagas, o ne tradicinės formos.

SPEDO vagų formuotuvas taip pat gaminamas su įvairias spyruokliniais nagais įvairiems dirvožemio tipams.

ModelisVB2F/75VB2F/80VB2F/90VB4F/75VB4F/80VB4F/90
Plotiscm200200220340340400
Ilgiscm200200200200200200
Aukštiscm120120120120120120
Svoriskg480490500720740760
Vagosvnt.222444
Atstumas tarp vagųcm758090758090
GaliaAG505055707075

Klauskite mus apie Vagų formuotuvą

15 + 3 =

Rotorinis kultivatorius su vagu formuotuvu RRB2F-E

Rotorinis vagų formuotuvas

Bulvių vagų formuotuvas yra būtinas norint užauginti kokybišką ir gausų derlių. Rotoriniu kultivatoriumi išpurenama dirva ir suformuojamos vagos.

Vagų formuotuvas gali turėti priedus: laistymo juostos klojimą, trąšų įterpimą.

Frezuojant dirvą sunaikinamos piktžolės ir įterpiamas deguonis. Suformuotos vagos leidžia lengviau ir greičiau atlikti sodinimą.

 

ModelisRRB2F/75RRB2F/80RRB2F/90RRB4F/75RRB4F/80RRB4F/90
VagosVnt.222444
Bendras plotiscm180200210330350390
Plotiscm155165185305325365
Svoriskg9009401000137014501600
GaliaAG50/8050/8050/80100/160100/160100/160

Klauskite mus apie Vagų formuotuvą su rotoriniu kultivatoriumi

9 + 11 =

Bulviu vagotuvas su noragais TPA-ASS

Diskinis ir noraginis vagotuvas

Diskinis ar noraginis vagotuvas yra puiki priemonė bulvių vagojimui. Su juo puikiai sunaikinsite piktžoles ir suformuosite vagas.

Bulvių vagotuvas – ravėtuvas turi trąšų barstomąją, kurios pagalba atliksite papildomą tręšimą. Ji leidžia vienu važiavimu atlikti du darbus, dėl ko sutaupysite darbo laiką ir išlaidas kurui ir traktoriui.

ModelisTPA-ASS2TPA-ASS3TPA-ASS5TPA-VRD2, TPA-VRA2TPA-VRD3, TPA-VRA3TPA-VRD5, TPA-VRA5
Plotiscm150200340150200340
Ilgiscm100100100180180180
Aukštiscm110110110120120120
Svoriskg128158244204272422
Vagosvnt.124124
GaliaAG305060305060

Klauskite mus apie bulvių vagotuvą su trąšadėže

13 + 10 =

Bulviu lapu smulkintuvas 4 vagu

Bulvių lapų smulkintuvas

Transmisija sudaryta iš 4 aukštos kokybės diržų. Dėl automatinio diržo įtempiklio lapų smulkintuvas gali dirbti 540 aps./min. kardaninio veleno apsisukimais ar net 1000 aps./min.. Tai galima pakeisti tiesiog sukeičiant tuos pačius skriemulius. (1A pav.).
Smulkintuve yra viena apverčiama tritaškė jungtis, skirta prikabinti smulkintuvą priekinėje ir galinėje padėtyje, ir papildoma priekinė tritaškė jungtis pagal pageidavimą (3D pav.).
Yra galimybė atidaryti priekines duris, kad būtų lengviau apžiūrėti ir pasiekti smulkintuvo vidų. Anga skirta tik peilių priežiūrai ar valymui (2B pav.). Rėmo kreiptuvai palengvina likučių judėjimą žemyn. Paprasta pjaustymo sistema trumpiems peiliams ir peiliams pagal užsakymą (3E pav.). Ratai yra reguliuojamo aukščio ir pločio, juos galima lengvai reguliuoti norimu atstumu pagal bulvių vagų atstumą (3C pav.).

Standartinė įranga:
• Reversinė trijų taškų jungtis II arba I Kat. – pavarų dėžė kardaninio veleno apsisukimai 540 aps./min. arba 1000 aps./min.
• Didelio skersmens rotorius su mentėmis maksimaliam oro judėjimui
• Vidiniai rėmo deflektoriai
• 4 šoninė diržo transmisija su automatiniu diržo įtempikliu
• Tepimo taškai patogūs pasiekti vartotojui
• Galiniai stabilūs atraminiai ratai su rankenomis aukščio nustatymui ir šoniniu poslinkiu
• Atidaromi gaubtai rotoriaus apžiūrai
• Priekinės ir galinės apsaugos, sukurtos pagal žemės formą, kad būtų užtikrintas maksimalus saugumas
• Priekinė stovėjimo koja stovėjimui atkabinus nuo traktoriaus

Papildomai užsakoma įranga:
Papildoma priekinė tritaškė jungtis – Privaloma, jei mašina naudojama tiek priekyje, tiek gale
Kardaninis velenas
Lengvo pjovimo sistema, kiekvienai sekcijai – Geresniam pjovimui, dalyje su trumpais peiliais
Priešpeiliai, kiekvienai sekcijai

ModelisTFP-2/75TFP-2/80TFP-2/90
Darbinis plotiscm180180180
Plotiscm210210210
Ilgiscm200200200
Aukštiscm120120120
GaliaAG60–8060–8060–80
Svoriskg785785785
Trumpi peiliaivnt.888
Lenkti peiliaivnt.444
Ilgieji peiliaivnt.101010

Klauskite mus apie bulvių lapų ir stiebų smulkintuvą

8 + 15 =

Bulviu vibracine kasamoji traktorine CPP-T

Vibracinė bulvių kasamoji

Bulvių kasamoji su šoniniu išmetimu, kurią galima pakabinti ant traktorių su tritaškiu pakabinimu ir kardaniniu velenu (KV).
Ji skirta bulvių derliaus nuėmimui mažuose ir vidutinio dydžio žemės sklypuose. Mašiną sudaro kasimo plūgas (su 2 peiliai CPL modelyje, su 3 peiliais ir 2 žolės atpjovimo diskais CPLD modelyje, rekomenduojama kai yra daug lapų ar piktžolių) ir 2 skersiniais, pakaitomis purtomais sietais, kurie vibruoja nuo kumštelinio veleno, kurį varo galinis smagratis.

Po to, kai bulvės atskiriamos nuo žemės, jos numetamos į šoną ant žemės tolimesnėje vienoje iš vagų, taip leidžiant traktoriui kasti eilę po eilę.
Visuose vibracijos veikiamuose taškuose yra antivibracinės guminės įvorės, kurios užtikrina mašinos stabilumą dirbant.

Pakabinama bulvių kasamoji mod. CPP-T su galiniu išmetimu, kurią galima pakabinti ant mažų traktorių su tritaškiu pakabinimu ir kardaniniu velenu (KV).
Pusiau velkama bulvių kasamoji mod. CPP-M su galiniu išmetimu, kurį galima kabinti ant įvairių modelių dviejų ratų traktorių (motoblokų) su darbiniu velenu (KV). Mašiną sudaro vibruojanti kasimo plūginė dalis su reguliuojamu kasimo gyliu, kuri perkelia bulves ir žemę ant vibruojančio sieto grotelių, kurios atskiria bulves nuo žemės, taip sumeta jas į vieną vagą. Visuose vibracijos veikiamuose taškuose yra antivibracinės guminės įvorės, kurios užtikrina mašinos stabilumą dirbant. Sumažinti matmenys leidžia prietaisą naudoti mažuose žemės sklypuose, tiek plokštumose, tiek kalvose, ir ji pritaikyta šviežių bulvių kasimui.

ModelisCPLCPLDCPP  TCPP  M
Plotiscm1501509090
Ilgiscm150150130120
Aukštiscm1251338575
Svoriskg22526011586
Norago plotiscm55554848
GaliaAG3030
Dienos produkcijaha1 – 1,51 – 1,51 – 1,20,8 – 1

Klauskite mus apie Bulvių vibracinę Mini kasamąją

11 + 13 =

Bulviu kasamoji CPP-BD-130-S-150-S

Bulvių kasamoji su transporteriu

Bulvių kasamoji su galiniu iškrovimu, kurią galima pakabinti ant traktorių su tritaškiu pakabinimu ir su kardaniniu velenu (KV). Kasamosios darbinis plotis yra 60 cm vienos vagos, 130 cm ir 150 dviejų vagų.

Bulvių kasamoji CPP-BD2N-140/165 skirta bulvių, morkų, česnakų, porų ir kt. derliaus nuėmimui. Pagrindinę versiją sudaro viso pločio plūgas su kintamu nuolydžiu (a), dviem žolės atpjovimo diskais (po 1 kiekvienoje pusėje), 2 reguliuojamo intensyvumo purtymo volai, 2 sijojimo diržai, du galiniai guminiai ratai, kurių aukštis individualiai reguliuojamas, ir dvi reguliuojamos galinės kreipiamosios, kad būtų galima puikiai suberti bulves į siaurą vagą.
Mašinos pakabinimas ant traktoriaus atliekamas naudojant trijų taškų sistemą. Kasimo gylis reguliuojamas viršutine centrine trauke, reguliuojat plūgo pakreipimą ir galinius ratus.
Didelio skersmens galinis tankinimo volas (papildomai užsakomas) paruošia dirvą iškastai vagai supilti. Antrasis sijojimo diržas labai padidina kasimo mašinos sijojimo pajėgumą.
SPEDO dviejų vagų bulvių kasamoji su 1,40 m pločio versija galima kasti 2 vagas reguliuojamu atstumu nuo 0,75 iki 0,80 m, o su 1,65 m pločio kasamąja, galite kasti vagas nuo 0,85 iki 0,90 m. Standartinės sijojimo juostos yra 36 mm žingsnio.

ModelisCPP-MF-60CPP-BD-130, CPP-BD-130/SCPP-BD-150, CPP-BD-150/SCPP-BD2N-140CPP-BD2N-165
Plotiscm90160180180205
Ilgiscm220220-245220-245350350
Aukštiscm130130130130130
Svoriskg400485-580505-610875-945910-985
Darbinis plotiscm60128150140165
GaliaAG5050505055
Dienos produkcijaha1 – 1,52,5-3,52,5-3,50,42-0,840,49-0,99

Klauskite mus apie Bulvių transporterinę kasamąją

15 + 2 =

Bulviu kasimo kombainas JUNIOR SRPA 1

Bulvių kasimo kombainas Junior

Bulvių kasimo kombainas JUNIOR sukurtas kasti ankstyvas ir labai gležnas bulves. Bulvių kasimo kombainą Junior sudaro šios sistemos: 3 peilių sistema, besisukantis volas kasimo gyliui reguliuoti ir žolės atpjovimo diskai.
Pakėlimo transporterio sijojimo juosta yra 600 mm pločio su tarpiniais strypais, kad būtų išvengta riedėjimo ir žievės lupimosi.

Rūšiavimo platformą sudaro didelis diržas (850 mm), šonuose atskirtas 2 plokštėmis, kad būtų galima rūšiuoti bulves. Diržo centre transportuojami stiebai su gumbais ir iškasta medžiaga (žemė, akmenys, lapai ir kt.).
Darbuotojai, esantys abiejose rūšiuotuvo pusėse, rankiniu būdu rūšiuoja bulves ir perkelia jas ant šoninių juostų.
Atrinktas produktas gabenamas į konteinerius (maišus, dėžes, dėžutes), kurie padedami ant specialių platformų, esančių mašinos gale. Abu diržai yra hidrauliškai valdomi su kintamo greičio varikliais, kuriuos lengvai reguliuoja rūšiavimo operatoriai.

ModelisSPRA-1/J
Plotiscm220
Ilgiscm570
Aukštiscm160
Svoriskg970
Rųšiavimo stalascm85
Reikalinga galiaAG60
Našumasha60

Klauskite mus apie Bulvių kasimo kombainą JUNIOR

15 + 4 =

BULVIU KASIMO KOMBAINAS SENIOR SRPA 2_S DRR

Bulvių kasimo kombainas Senior

Skirtingai nuo Junior, Senior sukūrimas įvyko dėl rinkos poreikių:
1. Sumažina darbo sąnaudas.
2. Praleidžiamas pakrovimas į konteinerius ir vežamas derlius tiesiai į sandėlį priekaba.
3. Žymiai sumažina sąnaudas ir kasimo laiką.

Mašinos kasimo galva yra visiškai nepriklausoma ir laisvai svyruoja, kad geriau prisitaikytų prie žemės paviršiaus. Ją sudaro du volai, reguliuojantys kasimo gylį, 2 įtraukimo volai ir 2 žolės atpjovimo diskai.
165 cm pločio kasimo juosta, vibravimas perduodamas kumšteliniais velenais, transportuoja produktą ant tokio pat pločio atskyrimo transporterio, kuris užtikrina augalų lapų dalių atskyrimą. Toliau produktas pereina per sraigtinių ritinėlių sistemą (su kintama anga), kad būtų pašalintos smulkios dalelės ir akmenys. Tuomet produktas papuola ant kito diržo hidrauliškai reguliuojamo valymo ežio, kur transporterio nuolydis ir greitis hidrauliškai reguliuojamas, kad būtų galima atlikti tolesnį galutinį produkto valymą. Galiausiai, 1 m pločio šoninis iškrovimo juostinis transporteris permeta bulves tiesiai į priekabą.

ModelisSRPA 2/S DRR
Plotiscm280
Ilgiscm1075
Aukštiscm335
Svoriskg6300
Reikalinga galiakW80
Produkcija ha per dienąha2-5
Sijojimo juostos plotiscm165
Pakėlimo transporterio plotiscm100
Atskyrimo transporterio plotiscm165

Klauskite mus apie Bulvių kasimo kombainą SENIOR

14 + 4 =

Šluotos krautuvams, traktoriams ir kitai technikai

Šluota ActiSweep

Šluotos visiems krautuvams ir traktoriams. Šluokite iki 1000 km.

Laistymo mašina Leader 20 mažiems plotams

Laistymo mašinos

Su laistymo mašinomis palaistysite veją, daržą, sporto aikštynus ar kitus plotus. Vasarą neišdžius jūsų augalai dėl sausros.

Elektrinė pneumatinė žolių sėklų sėjamoji PS 200 M1 volams

Elektrinės sėjamosios

Elektrinė pneumatinė žolių sėklų sėjamoji PS 200 M1 gali būti naudojama su kultivatoriais, volais, skutikais ir t. t. Skaityti daugiau...

Vakuumine Sejamoji wz-a

Vakuuminė sėjamoji

Tiksliai pasėsite daržoves ir kitas sėklas su vakuumine sėjamąja WZ. Skaitykite daugiau...

Gerve VF105-RED IRON

Tempimo gervės

Be vargo, lengvai trauksite mišką, žvėris po medžioklės, trosus ar kabelius statybose. Galėsi užsikelti krovinius iki 200 kg pagal poreikius.

0507 08

EKOTECHNOLOGIJOS

Iškilus klausimams, nedvejodami kreipkitės. Mes pabandysime atsakyti į Jūsų klausimus, jeigu nežinosime atsakymo, užklausime gamintojų.

Prenumeruokite mūsų Naujienlaiškius

Prenumeruokite UAB Ekotechnologijos Naujienlaiškius ir sužinokite pirmieji apie naujus produktus ir specialius pasiūlymus.

Prenumeruokite mūsų Naujienlaiškius

Jūs sėkmingai užsiprenumeravote Ekotechnologijų Naujienlaiškius!